Carnivore Land Full İndir Oyun indir

Carnivore Land free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Carnivore Arazi - sakız çiğnemek ve zombileri vurmak gibi? Evet? Çünkü hepimiz hepimiz sakızızdayız ... Neyse ki, bu lanet olası şehirde zombiler, silah ve cephane sıkıntısı yok ... Körfezi ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dwcrew

Yayıncı: DwCrew

sürüm tarihi: 15 Eyl, 2015

tür: eylem

sakız çiğnemek ve zombileri vurmak gibi? Evet? Çünkü hepimiz hepimiz sakızızdayız ... Neyse ki, bu lanet olası şehirde zombilerin, silah ve cephane sıkıntısı yok ... Carnivore Land, Heyecan için Heyecan Killiler için gel!

Bir şey çürümüş kokuyor ... zombiler olmalı ... oh evet ... zombiler var. Lot'lar ... ve seni öldürmeye çalışan kötü adamlar ... silahlarla, çok sayıda silahla ... ve pasta, hayır, çizik, kek yok (bir yalan) ... Sadece cesedinizde bir partiye sahip olacak zombiler Seni yakalarlar! Yani, bir şekilde ... sen pastansın ...

Oh, hepsi aşağı yukarı. Evet, yukarıdan bakarsın ve ateş et ve öldür ve yağmalıyorsun ve ... Bekle ... Öldürme ile ne tekerlemeler? Neyse, biraz daha ateş ediyorsun ve sonra ... tahmin et ne! Daha fazla yağma! Ve bir takım arkadaşın var. Ne? Seni yalnız, havalı görünümlü, korkunç bir şehirde yalnız bırakacağını düşündün, ya seni yaşayan ya da görüşte seni vurmak isteyen kötü sakinlerle doludur. Hayır, seni takip eden bir takım arkadaşı var ... ve zombileri ve paramiliter grupları isteyen enfekte et-kek orduları ile mücadele eden görevler yapıyorsunuz.

Hikayesi

Carnivore Arazisi, Unity Motor'da Dwcrew tarafından geliştirilen Windows, Mac OS ve Linux için 3B bir yukarıdan aşağıya bir atıcıdır. Oyun, komedi korku türü ile flört ediyor ve hızlı tempolu aksiyon, kullanımı için tonlarca silah ve ateş için düşmanlara sahiptir.

Zombi kıyamet ve film klişelerinin ardından, insanlar arasındaki savaş ve enfekte olmuştur. İnsanlık şimdi Safezonlarda yaşıyor, dünyanın geri kalanı, savaştan önce eski topluma karantinaya alınmış şehirlerle, mausolumlarla doludur, sadece paramiliter gruplar ve zombilerle işgal edilir. KAvuzların dışındaki her şey, sizi kalori alımına eklemek ya da kanlı cesedinizde nişancı becerilerini geliştirmek, dolayısıyla dünyanın takma adı, carnivore arazisi (#OMG #captainobicous).

Takım arkadaşınızla birlikte, savaştan tahrip olan bir şehre giriyorsunuz ve gizemli bir paket bulma konusunda görevlendiriliyorsunuz. Ancak, ilk önce yaptığı enfekte ve paramiliter askerler yiyen et yiyen sakinlerle uğraşmanız gerekir.

Minimum: OS: Windows 7 64 bit İşlemci: Inter Core 2 Duo 3.16Ghz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: AMD HD 4600 1GB / NVIDIA GT 720 1GB DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: entegre veya özel DirectX 9 uyumlu ses kartı Ek notlar: Carnivore Land, 64 bit işletim sistemi gerektirir.

Önerilen: OS: Windows 7 64 bit İşlemci: Intel Core I5 ​​2.6GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: AMD R7 360 2 GB / NVIDIA GTX 750 2GB DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: entegre veya özel DirectX 9 uyumlu ses kartı Ek notlar: Carnivore Land, 64 bit işletim sistemi gerektirir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ