CASE: Animatronics Full İndir Oyun indir

Oyun / 04 August 2016

Case: Animatronics full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dava: Animatronics, PC'de gerçekten korkutucu ve zorlu bir ilk kişi gizli korkudur. Polis departmanının kontrolü, anonim hacker'ın elindedir. Tüm çıkışlar kilitli ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Son seviye, Aleson

Yayıncı: Aleson

sürüm tarihi: 3 Ağu, 2016

tür: korku, eylem, simülasyon, macera, hayatta kalma, strateji, bilim kurgu

Geç saatlerde çalışmanın trajik sonuçlara yol açabileceği polis departmanına hoş geldiniz. Sen John Bishop'sun, işten çıkan bir dedektif, soruşturmalarınızı geceye geç saatlere kadar yürüttün. Ancak bu gece, çok az sayıdaki dinlenmeden ve garip bir rüyadan, eski bir "arkadaşımdan gizemli bir çağrı ile garip bir rüyadan çekildiniz. Gece hayatta kalmak için bir mücadeleyi bulmak için savaşınızı çevirmek.

Polis departmanınız elektrik olmadan kalır. Güvenlik sistemi hacklendi. Tüm çıkışlar kilitlendi. Ama bu gerçek sorun değil.

Birisi ... bir şey seni takip ediyor. Kırmızı gözler karanlık köşelerden parlıyor ve kayma sesi, bir kez emniyet salonları boyunca metal yankılar .. Onları sadece animatronik olarak tanıyorsunuz, ancak bilinmeyen ve korkunç bir şey onları kullanıyor. Neler olup bittiğini, gece hayatta kaldığını ve hatırladın mı yoksa hatırlamaz.

Özellikler

Güvenlik kameralarını dikkatlice izlemek için bir tablet. Güvenlik kameralarını izlemek için bir tablet kullanacaksınız ve ciddi şekilde dikkatli olmanız gerekir. Polis karakolunun ortamını kullanmak kurtuluş ve hayatta kalmanın anahtarıdır. Sessiz ol, uyanık ol, hızlı hareket et. Tek araçlarınız, güvenebileceğiniz tek şey, bacaklarınız, tabletiniz ve bir meşaledir.

Hide & amp; Gizlice. Animatronics arasında gizlice girmek için dolaplar ve dolaplar kullanın ve sessiz bir nefes almaya çalışın.

Animatronics. Çelik ayaklar ve kollar size iyi davranacaktır. Yetenekleriyle karıştırılmaya hazır olun. Beklenmedik şekilde tepki vermeye hazır olun.

neler olduğunu çöz. Açıklamalar arayışı içinde polis departmanını keşfedin. Çevrenizdeki dünyayı dinlemeyi ve etrafındaki değişiklikleri takip etmeyi unutmayın. Hayatını kurtarabilecek tek kişi sensin.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core2 Quad Q8400 Bellek: 512 MB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 560 1 GB / RADEON R7 250X 1GB DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i5 3470 Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 660 TI 2GB DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ