Catacombs 1: Demon War Full İndir Oyun indir

Oyun / 13 June 2017

catacombs 1: Demon Savaşı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Catacombs 1: Demon Savaşı, sizi cesur bir genç kahramanın ayakkabılarına sokan, uzun ömürlü sırları, aldatmaca yüzleşmek için gücünüzü oluşturan 3 bölümlü bir RPG / maceranın ilkidir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: SIMPROSE STUDIOS

Publisher: Simprose Studios

sürüm tarihi: 12 Tem, 2017

tür: macera, rpg, gündelik

Glengoe köyünde hayatınız boyunca yaşadınız. Ailenizi nesiller için lanetli işte kötü güçler olduğunu biliyor muydunuz ve şimdi babanın geçtikten sonra, evinizin karanlık geçmişini keşfetmeniz ve tuttuğunuz her şeyi tehdit eden yolsuzluğu yenmelisiniz canım.

Catacombs 1: Demon Savaşı, sizi cesur bir genç kahramanın ayakkabılarına sokan, uzun ömürlü sırları, aldatmaca ve ihanetle yüzleşmek için gücünüzü oluşturan 3 bölümlü bir Odyssey'nin ilkidir.

Özellikler:

Bugün bu heyecan verici RPG / Macera oyununda catacombs dünyasını keşfedin!

Anahtar fetürleri: Yüksek çözünürlüklü 720p (1280 × 720) Grafik, Haritalar, Canavarlar ve Arka Planlar ve Özelleştirilebilir Seçenekler Menüsü, kolay fare veya klavye kontrolleri ile birlikte birçok yazı tipi ve pencere grafik seçenekleri içerir, böylece istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Oyunda yüksek kaliteli orijinal orkestra müzik puanı ve ses efektleri karıştırılması. 300'den fazla farklı silah, zırh ve bulacak ürün, her biri için 160'ın üzerinde önek ve sonek ile yüzlerce binlerce olası kombinasyon için yapılır. Yağma, GameFlow ve Karşılaşmalar, güçlü tekrarlanabilirlik için her oyunda randomize edilir. Karakterinizi bir nokta tabanlı bir sistemle özelleştirin. İstediğiniz karakteri oluşturun! Yeni kalitede yazma ve sizi hikayeye çekmek için hareket eden profesyonel ses. Öğrenmesi kolay, Slick Combat Interface size çok sayıda seçenek sunar.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Pentium Dört Çekirdek veya Daha Yüksek Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 610 MB Mevcut Alan Ses kartı: müzik ve ses için önerilir Ek Notlar: 1280 × 720 Çözünürlük Gerekli, Gamepad'i destekler

Önerilen: OS: Windows 8 veya üstü İşlemci: Çekirdek I5 veya daha yüksek Bellek: 4 GB RAM
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
22
TELİF HAKKI İHLALİ