Cellar Full İndir Oyun indir

cellar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mahzen - el işi piksel sanat grafikleri ile kısa arcade oyunu. Kayıp oyuncak ayı arayışı içinde evinin altında bodrumun karanlık köşelerini geçen zambak olarak oynarsınız ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: dikey kafatası oyunları

Publisher: dikey kafatası oyunları

sürüm tarihi: 23 Mar, 2016

tür: gündelik, macera, korku

Kelepçelerden bir şey almak için küçük bir çocuk olarak gönderildiğini hatırlıyor musunuz ve her zaman karanlıkta orada gizlendiğinden her zaman korktunuz mu? Mahzenler bugünlerde geri dönmenize izin verecek ve çocukluğunuzdan en büyük korkulara karşı çıkmanıza izin verir - kayıp Teddy, Blackbear Pirate! arayışına katılın.

Cellar, piksel sanatında oluşturulan kısa, gündelik bir oyundur. Oyun yukarıdan aşağıya görünümde sunulur (Bomberman veya Erken Zelda taksitleri gibi). Çekirdekte, oyun, bir bodrum katında stoklanan bir kasa ve diğer eşyalarla yolunuzu bulmanızı ve bir sonraki seviyeye kapıyı açan anahtarı bulmanızı gerektirir. Nihai amaç, kayıp oyuncak ayıcınızı, mahzende gizlenen tehlikeli tuzaklardan ve canavarlardan kaçınırken bulmaktır.

Hala buradasın mı? Tamam, işte oyunda bazı zor gerçekler:

Anahtar fetürleri: Sokoban dünyasında Bomberman / Dyna Blaster'ın ince bir varyasyonu (biliyorsunuz, tüm kasalar nedeniyle) Oyun, yalnızca her seviyenin başında otomatik kaydeder. Başa çıkmak. 8 seviye var. Bu doğru, 8 tanesi. Buhardaki tamamlama / başarı oranınızı artırmak için mükemmel bir seçimdir. Bu oyunda gerçekten kötü çıkmazsanız, yaklaşık 1 saat içinde güzel, yaklaşık% 100 tur alabilirsiniz. Aslında bunu zaten söyledik, ancak beklenen oyun süresi yaklaşık 1 saat. Tüm bu iyi bilinen, tekrarlayan AAA başlıklarından ferahlatıcı bir mola için yeterli, ancak hala sizi sinirlenmeyi engelleyecek kadar kısa. Bir mahzende olmasanız da, bir kasada olmasanız da, 15 dakika içinde oyunun içinden geçebilirsiniz. Bir meydan okumaya var mısın? Mücadeleyi konuşan, oyunu bir kez yendikten sonra oynanabilen ek, zaman bazlı bir zorluk ortamı var.

Minimum: OS: Windows XP 32-bit İşlemci: AMD veya Intel Dual-Core @ 1.86GHz veya daha yüksek Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GPU ile 512 MB Video Ram DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 20 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: 16: 9 en boy oranı için en uygun
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
49
TELİF HAKKI İHLALİ