Ceres Full İndir (v1.4.2) Oyun indir

Oyun / 14 Ekim 2015

ceres full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. CERES - Tam 3D uzay savaşında bir geminin bir filosunun kontrolünü ele geçirin. Korsan, makine ve canavar-istila edilmiş güneş sistemi aracılığıyla keşfedin, savaşın ve takas edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jötunn Games

Publisher: Iceberg Interactive

sürüm tarihi: 16 Ekim, 2015

Tür: Eylem, Strateji, RPG, Sci-Fi, Simülasyon

Güneş sistemi tahrip edilir. Dünya gitti, parçalara paramparça oldu. Hiçbir şey kalmaz, ancak kayalık bir enkazın büyük bir yüzüğü. Kapının neden arızalandığını kimse bilmiyor. Dünyamızı diğer yıldızlara bağlamak için inşa edildi, ancak felakete çarpmadan önce sadece bir avuç koloni gemisi gönderildi. Kapının beklenmedik bir şekilde yanlış yıldıza bağlı olduğuna inanılıyor. Yerçekimi dalgalarının sel, güneş sistemimizi sular altında bıraktı ve Dünya derhal yok edildi. Kapı daha sonra rastgele yıldızlara bağlanmaya başladı, ölmekte olan dünyalardan, genç güneşlerden gelen radyasyona, hatta yabancı yaşam alanlarında bile çizim yapmaya başladı. Güneş sistemi değişmeye başladı.

İnsanlar ve makineleri yaşar: medeniyet cepleri savaşan fraksiyonlara katıldı. Birçok maceracılar, uzay gemilerinde soğuk atıkları dolaşıyor, ölüm ve tehlikeleri bilinmiyor - terfi etek makinelerinin sayısız masalları var. Gerçek tiyatrolar ya da sadece fanteziler? Şimdi efsaneyi sürekli değiştiren gerçeklikten kim çıkarabilir?

Anahtar fetürleri: Tek oyunculu taktik uzay savaşı. Gemilerin bir filtresini kurur ve bir misyon sürüşü hikayesi ile uyumu gördüğünüz gibi savaşın. Üçüncü şahıs görünümü ve basit ama derin nokta ve tıklama sipariş sistemi. Gemileriniz sadece ölümcül lazerleri veya füzeleri serbest bırakmaz, ancak düşman gemilerinin hasar görmesi veya hatta kontrol edilmesine hack saldırılarını başlatmak mümkündür! Deneyim kazandıkça becerilerinizi yönetin. Özel Perks de iyi performans gösterdiğinde ortaya çıkıyor. Squadron'un gemileriniz için kaptanları ve ekipleri kiralayın. Onların senin yanında savaştıkları gibi deneyim kazanmalarını izleyin. Gemilerinizi, ekipman veya farklı kökenlerin silahları ile özelleştirin. Geminin modüllerini, zırhını, silahlarını, sensörlerini veya karşı önlemleri değiştirin. En küçük corvette'den en küçük savaş gemisine kadar elde edilebilecek ve emredilebilecek düzinelerce gemi türü.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8 İşlemci: Intel Pentium G3220 @ 3.00GHz veya eşdeğer AMD işlemcisi ve üstü Bellek: 2 GB RAM Grafik: 1 GB NVIDIA GEFORCE GT460 veya eşdeğeri, 500 MB ATI HD4850 ​​veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9 uyumlu ses Ek Notlar: Minimum Çözünürlük: 1024 x 768

Önerilen: OS: Windows 7, Windows 8 İşlemci: Intel I5 3.2 GHz veya eşdeğer AMD işlemcisi ve üstü Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1 GB NVIDIA GEFORCE GTX660 veya eşdeğeri, 1 GB ATI HD7850 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9 uyumlu ses Ek Notlar: Minimum Çözünürlük: 1024 x 768
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
28
TELİF HAKKI İHLALİ