Chainsaw Warrior Oyun indir

Oyun bilgisi:

Games Atölyesi'nden Chainsw Warrior, güçlü sinirli bir oyuncu için klasik tırnak ısırma oyunudur! 2032 yılı ve mekansal çözgü, Manhattan'ın merkezindeki eski belediye binalarının ortasında başka bir boyuta bir delik açtı. Tuhaf ve tehlikeli yaratıklar, imha niyetini, boyutumuza taşıyor. Eylemlerinin arkasında, New York'u geride bırakmayı amaçlayan 'Darkness' olarak bilinen bir kontrol yapan zeka, onu tamamen yok ediyor!

Hava grevleri, toprak saldırıları ve WMD'lerin tümü geçen kuvvetleri ötesinden durduramadı. Tüm bu kalan tek bir umuttur: gölgeli eski özel kuvvetler asker, savaş için geliştirilmiş ve sadece 'testere savaşçısı' olarak bilinen bir şekilde gelişmiş. En son yüksek teknoloji ürünü silahlarla donatılmış, geçiş boyutlu zemin-sıfıra doğru yola çıkması ve karanlığı yenmesi gerekir. Sadece zombilerin, mutantların, tuzakların, kaos ajanlarının ve onunla karanlığın yanı sıra diğer bükülmüş denizcilerin sürüsü yoktur, zaman da düşmandır! Sonsuza dek dünyamızdan yırtılmadan önce New York'u kurtarmak için sadece bir saat kalır. Nasıl kurulur:

  1. Download Chainsaw Warrior Burada:

   (Nasıl indirileceğini bilmek, burada )

   • Bağlantı Mega.co.nz:

   • link millionupload:

   • Link ClickNupload:

   • link filecore:

   • Link HudeFiles:

   • Bağlantı yüklenebilir:

   • link yüklendi:

   (Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

   2. Kur
   3. Çatlak.
   4. Oyunu oynayın.
   5. Eğlenin ^^


   (nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleriniz varsa, bana )
   (İndirme bağlantıları bozuksa, etiketine yeniden yüklemelisiniz) indirme ve yükleme nasıl yükleneceğine ilişkin talimatlar:

   yok ... Sistem gereksinimi: Minimum: OS: Windows XP SP3 İşlemci: Intel 1.6Ghz işlemci veya eşdeğeri Bellek: 1 GB RAM Sabit Disk: 300 MB Mevcut Alan Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: çift çekirdekli 2.0 veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB kart veya üstü. Sabit Sürücü: 400 MB Mevcut Alan
   İndirme Linkleri

   alternatif


   alternatif


   alternatif


   alternatif


   alternatif

   Linki

   meganz

   i̇ndirme Linki

   alternatif

   i̇ndirme Linki

   alternatif

   i̇ndirme Linki

   alternatif

   i̇ndirme Linki

   alternatif

   i̇ndirme Linki

   alternatif

   i̇ndirme Linki

   alternatif

   i̇ndirme Linki

   alternatif

   contact me

   alternatif

   game request
77
TELİF HAKKI İHLALİ