Chaotic Airport Construction Simulator Full İndir Oyun indir

Kaotik Havaalanı İnşaat Simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kaotik Havaalanı İnşaat Simülatörü - Bir simülasyon oyunu Almanlarla dalga geçiyor, 16 yıldan fazla bir süredir başkentlerinde bir havaalanı inşa etmemektedir. Yapabiliyor musun ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: iltihaplı yansıma

Publisher: Steckenpferd Enterprises

sürüm tarihi: 17 Eyl, 2020

tür: simülasyon, strateji, metin tabanlı, bina, yönetim

Bu oyun, zamanımızın en büyük kalıcı şantiyesinin bir simülasyonudur (bunu varsayalım ve güvenlik nedeniyle araştırmadık). 14 yıl boyunca, 2012 yılında açılacak olan Berlin'de yeni bir havaalanı inşa ediliyor. Bugüne kadar açılış tekrar tekrar ertelendi. Neden? Almanya'daki en büyük hiciv web sitesi tarafından yapılan bu harika ve ultrarelist oyunlarla kendinizi öğrenin "Postillon"!

İnşaat Müdürünün rolüne girin ve havalimanı topraktan çıkarın. Zamanında açmayı başarabilir misin?

Hatlar tekrar tekrar görünen kusurlar!

Biz şimdiye kadar site yönetimi tarafından tamamlanan 100'den fazla sorun ortaya çıkardık ve bunları çözme seçenekleri. Bu oyunda kusurlar hatalar değil, ancak bir özellik!

Garantili yüksek hayal kırılmış durumdalığı faktörü!

Rahat ve mutlu bir hayatınız var ve geçmişten hatırladığınız alçakgönüllülüğü ve hayal kırılmış durumdalığını hissetmek ister misiniz? Ya da mütevazi ve hayal kırılmış durumdalığı yaratan bir hayatınız var ve günlük hayatınızı karşılaştırıldığında pürüzsüz ve neşeli görünen bir deneyime ihtiyacınız var mı? Başka yerde arama! Crazy Havaalanı İnşaat Simülatörü, komşunun ağacından yumuşak bira ile kedisini kurtarmaya çalıştığınızdan beri size en sinir bozucu deneyimi sunar.

Makaleleri okuyun!

Oyuna arşivimizden BER ile ilgili en iyi makaleleri sevgiyle tutulduk. Ancak, sadece bu, çalışkan oyuncular için, keşfedilecek dört yeni, özel makale var.

Minimum: OS: 3.1 (Oyun bu durumda oynanabilir değil) İşlemci: Herhangi biri Grafikler: Peki, daha güzel oyunlar var. Oh, grafik kartını mı kastediyorsun? Ses kartı: Ses yine de iyi değil, onsuz oynayabilirsin

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: daha iyi Grafikler: NVIDIA GV100 (Bizimle iletişime geçin, reklam yapmaktan mutluluk duyuyoruz) Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ek notlar: Broadband Internet oyun için gerekli değildir, ancak hala herkese tavsiye ediyoruz! 2020!
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
90
TELİF HAKKI İHLALİ