Chaotic Void Full İndir Oyun indir

kaotik void full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kaotik boşluk, eşsiz fizik oyununa sahip sıfır yerçekimi alanında, çok sayıda çılgın silah, soğuk algınlığı yoksul ortam ve feisty ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Resurgam Studios

Yayıncı: Resurgam Studios

sürüm tarihi: 29 may, 2018

tür: eylem, macera

Kaotik boşluk, eşsiz fizik oyununa, çok sayıda çılgın silah, soğuk algınlığı dışı ortam ve feisty uzay temalı karakterleri olan sıfır yerçekimi alanında belirlenen bir tuhaf yerel kanepe Brawler oyunudur. Acımasız. Eğlenceli. Kaotik!

Kaotik boşluk akılda bir hedefle tasarlanmıştır: orada en iyi 4 oyunculu yerel parti oyunlarından biri olmak! Aklınızda kal, tek bir oyuncu modu yok.

Kaotik Void'in fizik odaklı oynanması, onu ayıran ve inanılmaz derecede bağımlılık yapan bir yerel brawler deneyimi için yapan şeydir! Çift kullanımlı silahlar, arkadaşlarınızı kapmak, anahtarları çekmek, düğmelere basmak ve karakterlerinizin ortamla etkileşime girmesine izin vermelerine izin vermek, tüm kaotik void, büyük bir fizik tabanlı bir sanal alan oyunudur.

Kaotik boşluk, tabanca, av tüfeği, tüfekler, roket fırlatıcıları, lazer silahları, mini silahlar, C4, boru bombaları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir ton eşsiz silah vardır. Her silah, tamamen fizik odaklı, ateşleme ve ateş oranından mermi türlerine yöneliktir. Silahlar ayrıca klipsler, varil ekleri, susturucular ve daha fazlası gibi birçok farklı kombinasyona sahiptir!

Kaotik boşlukta yer alan tehlikeli ortamlar, her turda bu kadar yoğundur! Sinir bozucu bir rakibinden kurtulmak ister misiniz? Bunları bir duvara gizlenmiş bir dizi testere bıçağına sürükleyin, boşluğun boşluğuna eman bir anahtarı çekin veya AI'yu tamamen izlemektedir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 670 / AMD Eşdeğeri Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1070 / AMD Eşdeğeri Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
69
TELİF HAKKI İHLALİ