Chariot Royal Edition Full İndir Oyun indir

Chariot Royal Gadget Paketi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Chariot Royal Gadget Paketi - 5 yeni alet ekleyin ve Chariot'a oynanabilir bir karakter! Solo veya Co-Op'de dükkan sahibi olarak oynayın ve kalkan balonu, stasis alanını, kraliyet kollarını ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Frima Studio

Publisher: frima studio

sürüm tarihi: 23 Kas, 2015

tür: macera

Dükkan sahibi, chariot'a 5 yeni alet boyunca getirerek eylemi birleştirir! Solo veya Co-Op'da dükkan sahibi olarak oynayın ve Royal Mühendislerin atölyesinden doğrudan teslim edilen yeni teknolojiyi deneyin! Buz üzerinde yürüyün, karanlığı aydınlatın, lavla yüzmeye gidin, dünyayı temizleyin, arabayı zaman ve mekandan geçirin ve çok daha fazlası! Ayrıca, mevcut seviyeler boyunca gizlenmiş yeni başarılar ve planlar içerir. İndirilebilir majesteleri huzur içinde yatsın!

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: Çift Çekirdekli 2.5 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: ATI Radeon HD 4850 / NVIDIA GeForce GTX 260 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan Ek notlar: Uyarı: Bir denetleyici ile Chariot oynamayı tavsiye ediyoruz.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ