Cherry Kisses Full İndir Oyun indir

vişne öpücük full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kiraz öpücükleri, küçük bir RPG olarak gizlenmiş düşük basınçlı bir görsel romandır. Bir hafta boyunca bir seks dükkanı çalıştırın ve çeşitli müşterilerin varlığınızla uyuyun. Herkesi tek bir ... içinde tatmin etmek

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: floravers

Publisher: floravers

sürüm tarihi: 23 Mar, 2019

tür: Visual room, çıplaklık, gündelik, rpg, olgun

Cerise Gelbeast, Dewclaw'un "aşk bölgelerinin" birinde büyüleyici bir küçük pembe seks dükkanı olan Cherry Kisses'in şirketidir. Onun müşterilerini mutlu etmeyi seviyor, göz kırptı. Peki, göz kırpılacak türü değil; Gitmeden önce seks yapmak isteyip istemediğini soracak.

Mağazasını çalıştıran bir hafta boyunca oynamak size kalmış! Cerise oldukça kolay gidiyor, bu yüzden müşterileri ile uyumak çok zor değil, başa çıkmak için zamanınız olduğundan daha fazla insan olduğunda ne yapacaksın? Sonsuza dek etrafta dolaşmazlar ve yaptığınız seçimler haftanın geri kalanında dalgalanır. Ya da endişelenmeyebilirsin - kötü sonlar yok ve herkesi mutlu etmek zorunda değilsin.

Ama dikkat et - Birisi gizlice girmeye çalışıyor ve herkesin iyi zamanlarını mahvediyor ...

Cherry Kisses, Triple-D Titty'den beklediğiniz tüm özelliklere sahiptir. Yani, unvan. Üzgünüz, bunun nasıl olduğunu bilmiyorum.

Seks! Karakterlerle konuşun ve sonra muhtemelen onlarla seks yapın. Çeşitli cinsiyetler ve vücut tipleri ve bükülmeleri vardır ve boyunca oldukça iyimserdir!

yavru kedi modu! Tercih ederseniz, keyifli yavru kedi ile tam bir sulu bitleri sansürleyen oynayabilirsiniz! Oyunun şu anda "teknik olarak SFW" olduğunu savunmak için iyidir, ya da Raunchy hikayelerinin tadını çıkaran ancak karikatür hayvan cinayeti olmayan kişiler için. Metin yine de utanç verici.

MetanArrative Puzzle! Tek bir oyundaki herkesi tatmin etmenin ve bir bulmacanın birazını bulmanın tek yolu var. Ancak kötü sonlar yok, sadece biraz daha az seks sahnesi yok, bu yüzden bunu tamamen görmezden gelmekten çekinmeyin!

Zamanın Yavaş, Sınırsız Geçişi! Bir kez okumak için birkaç saat; Her şeyi bulmak için yarım gün. Olabilir. Kesin demek zor; Yazarak zamanın önünde kendimi şımarttım.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows Vista + Grafik: OpenGL 2.1+ Depolama: 50 MB Mevcut Alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
127
TELİF HAKKI İHLALİ