Chicken Invaders 2: The Next Wave Full İndir Oyun indir

Chicken Invaders 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tavuk işgalcileri 2 - Tavuk yemenin güvenli olduğunu düşündüğünüzde, tavuklar tüm güneş sistemini devralmak için organize bir işgal ile geri döndü! Yolculuk ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Etkileşim stüdyoları

Yayıncı: Etkileşim Studios

sürüm tarihi: 4 Mar, 2016

tür: eylem, gündelik

Tavuk yemenin güvenli olduğunu düşündüğünüzde, tavuklar tüm güneş sistemini devralmak için organize bir işgalle iade ettiler! Her gezegene yolculuk edin ve dünyayı kurtarmak için yolunuzla savaşın (yine)!

Tavuk işgalcilerinin ilk bölümünde, dünyevi kardeşlerinin baskısının intikamını arayan intikam arayanlar arası aralıksız tavukların istilasına karşı dünyayı savundunuz. Ancak, tavuk işgalcilerinin sonuncusunu gidermek ve uzay burger barda özel bir çift tavuk burger için sabırsızlanıyorsanız, sorunun gerçek ölçeği belirginleşti: ilk işgali sadece tavuk ana saldırısının bir öncülüydü. K! Master Planları şimdi açıklanmaktadır: Her gezegeni güneş sistemine davet etmek ve sadece tavuklar tarafından yaşadığından emin olun!

Zaman şimdi yumurta dolgusu kaskınızı dondurmaya ve tavuk işgalcilerinin ikinci bölümünde maceranıza devam ettikçe yaptığınız en büyük omleteti yapmaya gelmiştir: bir sonraki dalga. Sadece sen bir fark yaratabilirsin. Başarılı olur musun? Tavuk burger geleceği güvenli olacak mı? Veya bir galaktik tavuk restoranında menünün bir parçası olarak bitir misiniz?

Anahtar fetürleri: Steam Exclusive: Fare düğmelerini yeniden atayacak Capabitliy

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/8.1 / 10 Bellek: 512 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 80 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
74
TELİF HAKKI İHLALİ