Child Of Ault Full İndir Oyun indir

Auly Bedava İndirme PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ault'un çocuğu, varlığa ve sunumu vurgulayan bir kule savunma / atıcı melezidir. Oyunda, büyülü oyuncak silahlarını korumak için kullanan çocuğun rolünü oynarsınız ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hangzhou Nezhagames

Publisher: Hangzhou Nezhagames

sürüm tarihi: 24 Oca, 2017

tür: eylem, macera, vr, atıcı, rahat

Oyun Özellikleri:

Oyuncak sistemi:

Savaşta başarılı olmak istiyorsanız, basitçe "en iyi atış" olmak yeterli değil, askeri güçlerinizi yönetme konusunda iyi bir stratejiye ihtiyacınız olacak. AKA Her zaman genişleyen oyuncak seti.

Neyse ki, yalnız değilsin. Canavarların saldırılarına karşı savunmak için sihirli oyuncaklar kümesini kullanın. Her bir oyuncak, canavar saldırganlarının dalgalarını almak için birden fazla strateji açarak belirli bir beceriye sahiptir.

Sevimli fakat ölümcül cephaneliğinizi yollar boyunca, canavarlar ve kasaba kristalleri arasında yerleştirin ve düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için sizinle savaşırken izleyin.

Her aşamanın sonunda, bir sonraki bölgede Weild'a yeni bir canavar yakalama oyuncağı alacaksınız. Birkaç seviyede ustalaştığınız zaman, muhtemelen savaşta size yardımcı olmak için ölümcül küçük müttefikler olsa da, çok güzel bir seçim seçeneğine sahip olacaksınız.

Silah sistemi:

Sihirli füzeleri ateşleyebilecek veya canavar ordularını yakan, dondurularak veya elektroke eden üç ek özel beceri kullanabilen bir merminin başlatılması. Düşmanları izlerine çivileyerek bu özel çekimler için enerji kazanın.

Birden fazla vantaj noktasından seçim yapın:

Canavarlarda daha iyi bir atış yapmak ve zafer şansınızı arttırmak için kuleler arasında ışınlayın. Bazen en iyi savunma iyi bir suçtur ve bazen bu atışı daha iyi bir noktadan almak demektir.

Oyun talimatları:

Magic Slector, bir yay ve ok gibi çalışır. İş sonunu sol elinizle tutun ve sağınızla geri çekin. Mercimekleri artan hız ve güçle ateşlemek için geri çekin.

ayrıca, headshots sayılır. Kafaların maksimum hasar kazanmasını amaçlayın.

Özel Elementsel Çekimler, sol vive denetleyicisindeki başparmak pedi ile yönetilir. Dört farklı elementsel çekimden birini seçmek için yukarı, aşağı, sola veya sağa basın

Gidin ve topraklarınızı koruyun.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: CPU I5 Bellek: 4096 MB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970+ DirectX: Sürüm 12 Depolama: 4096 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: CPU I7 + Bellek: 8192 MB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970+ DirectX: Sürüm 12 Depolama: 4096 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ