Chilie Full İndir Oyun indir

Chilie full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Chilie - Chilie nedir? Komik bir beyin eğitimi video oyunu ve ayrıca ana karakterin adı!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Beckoning Cat

Publisher: Simon diyor ki: Play!

sürüm tarihi: 15 Nis, 2014

tür: casual

Chilie: İlk karşılaşma

Tamamen çıldırmış bir beyin eğitimi oyunudur!

Bu oyun kısa animasyonlu dizilerden, hızlı zamanlı olaylar ve zihinsel hesaplamalardan oluşur. Esas olarak çocuklar içindir.

Hikaye:

Guardian ile birlikte hayali bir Çin'den seyahat etmek, Chilie adında genç bir kızın kayıp annesini arıyor. Kızıl saçlı ve kırmızı biber biberini seven ve çok bağımsız ve güçlü olan bir eksantrik karakterli komik bir küçük kız.

Gameplay:

Hücre gölgelendirmeyi kullanarak yumuşak görsellerle tasarlanmış, Chilie ve Guardian'ın maceralarını, tekrar ipuçlarını ararken yolda takip edeceksiniz. Bu etkileşimli hikaye, oyundaki ilerleme kaydetmek için kolay zihinsel hesaplamaları çözmeniz gereken komik durumlarla birlikte sizi günlük yaşamlarına götürecektir.

Minimum: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: P4 2GHz Bellek: 512 MB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE 8600 / ATI RADEON HD 2600 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz / AMD Athlon 64 x2 4600+ Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 4870 veya Eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
55
TELİF HAKKI İHLALİ