Chinese Paladin 5 Full İndir Oyun indir

Chinese Paladin 5 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Çin Paladin 5 bir RPG Çin oyunudur.

OYUN DEĞERLENDİRMESİ

geliştirici: n / a

Publicher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: rpg

Chinese Paladin 5, Softstar Technology (Pekin) Co, Ltd. Ltd. tarafından geliştirilmiştir. 12 Eyl, 2017'de işlendi.

Eski kan ailesi, şimdi tekrar uyanıyor. İnsanlık ve sihirli kalp, kader ve kan, ahlak ve aşk, bunlar öne yerleştirildiğinde, nasıl seçilir. Binyıl mührü, iki dünyayı birbirine bağlayan tanrıların tanrısı, altı yıllık çalkalama odağı oldu ve herkesin kaderi iç içe geçmiştir. Farklı sırları olan dört kişi tanışır, tanışır, birbirimizi tanır ve orijinal düz yaşam yavaş yavaş feragat eder. Şeylerin gerçeği genellikle, onu sevemezseniz, sevmek için, sevmek için çıplak bir göz değildir. Zalim bir gerçeklikle yüzleşmeniz gerektiğinde, sadece kalbinizdeki inançlar, ancak pişmanlık duymuyorsunuz, pericinize devam edeceksiniz.

Öne Çıkan Sistem

Anahtar fetürleri:

    > Oyunda ekipman, silahlara, koruyucu dişli ve mücevherlere ayrılabilir ve şube görevinin tamamlanması için Sentez Sistemi ve Ödüller satın almak için mağazadan elde edilebilir. Bunlar arasında silahlar ellerde tutulan silahlara (çift bıçak, çift kılıç, vb.), Şemsiyeler, uzun tabancalar ve halkalar; koruyucu dişli giyim, ayakkabılara bölünebilir. Sentetik sistem Ekipmanın bir kısmı sentetik bir sistem tarafından elde edilebilir. Sentetik Koşullar: 1. Karakterler, formülü elde ettikten sonra tıklanabilir ve karşılık gelen sentez elde edebilirler; 2. Sentezlemek için gereken sahne ile tanışın. Özel Etkinlikler: Oyuncu bir arada bir formülü aldıktan sonra, sentetik öğenin özel bir olaya sahip olma şansı vardır. Özel etkinlikler iki türe ayrılır: bir ünlem işareti ve soru işareti etkinliği. Özel olay tetiklendikten sonra, oyun oyunu açacaktır: Sentetik kap, farklı bir renk alevinin birkaç kez yanıp sönmesi, oyuncunun oyunu tamamlamak için aşağıdaki alev rengi düğmesini bitirmesi gerekir ve hata hemen sona erer. Orijinal sentez. Bir ünlem işareti: Oyunu tamamladıktan sonra çift sentetik eşyalar doğru elde edilebilir. Soru İşareti Etkinliği: Oyun tamamlandıktan sonra, formülün dışında bir parça eşya alacaksınız.

    Minimum:

39
TELİF HAKKI İHLALİ