Christmas Stories: A Christmas Carol Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Noel Carol full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Noel Carol, muhteşem gizli nesne sahneleri ve mükemmel mini bulmacalarla doludur, ünlü Charles Dickens romanına dayanan harika bir hikayeye sarılmış.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Solid dev

Publisher: Libredia

sürüm tarihi: 19 Kas, 2018

tür: gündelik, macera, gizli nesne

Bundle ve tatil sezonunda gizemli bir macera için hazırlanın!

Christmas Carol, muhteşem bir gizli nesne sahneleri ve muhteşem eğlenceli ve düşünceli bir hikaye garantisi sunan mükemmel mini bulmacalarla doludur.

Bir iş kadını ve annesinin çocuklarını bulmasına yardım et. Londra Victoria Age'in sokaklarını keşfedin. Charles Dickens'in romanından karakterlerle tanışın. Noel ruhları ile konuş. Gizemli sihir yaşayın ve diğer dünyayla portallardan geçin. Cevarating Finale için hazırlanın ve geleceği değiştirin!

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Victoria Age London'da meydan okuyan macera Bulmacaların ve Gizli Nesnelerin Çeşitli Karması Güzel çizilen yerler Büyüleyici film müziği Charles Dickens'in ünlü romanına dayanarak

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: 1.4 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafik: ATI Radeon HD4250 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 825 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
74
TELİF HAKKI İHLALİ