Chroma Lab Full İndir Oyun indir

Chroma Lab full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Chroma Lab, bir VR parçacık fiziği sanal alanıdır. Kendinizi, kullanımıyla etkileşime girebileceğiniz bir sıvı gibi bir araya getiren yüz binlerce renkli parçacıkla kuşatın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sean Tann

Publisher: Sean Tann

sürüm tarihi: 22 Ağu, 2017

Tür: Casual, Simulation, VR

VR'de oynatmak için renkli bir sıvı simülasyonu.

Chroma Lab, modern GPU'ların en fazla bilgi işlem gücünü kullanan, birbirleriyle etkileşime girmeleri ve bir sıvı gibi davranmaları için, partiküller arasında milyarlarca bireysel kuvvetleri hesaplamak için yüksek performanslı, özel bir parçacık fiziği motorudur. .

Parçacıklarla etkileşime girecek çeşitli araçlar ve görselleri, fiziği ve kaydetme / yük sahnelerini özelleştirmenizi sağlayan iyi özellikli bir Seçenekler menüsüne de sahiptir.

Temel özellikler

Beta Tester Chroma Lab'ı oynattıktan sonra alıntılar

"Tamam - muhteşem, sadece muhteşem! Ne kadar iyi performans gösterdiğini seviyorum :) "

"Gerçekten şimdi uyumaya ihtiyacım var, hayallerim bana sadece Chroma laboratuarında geçirilen zevk sunmayacak bile."

"Kesinlikle fantastik ve muhtemelen VR'de sahip olduğum en güzel deneyimlerden biri"

Anahtar fetürleri: Güzel, psychedelic görseller Parçacıklar Müziğinize tepki verir (herhangi bir harici müzik çalar uyumludur, Bluetooth kulaklıklarla çalışmayabilir) Parçacıkları almak, vurmak, çekmek, patlatmak, vurmak, vurmak ve boyamak için araçlar Birbiri arasındaki parçacıkları da ışınlayabilen yerleştirilebilir kuvvet küreleri Parçacıkları ve ayarları kaydet ve yükle, dahil olmak üzere birkaç ön ayar var. Parçacıkların nasıl davrandığını değiştirmek için ayarlanabilir fizik ayarları Aralarından seçim yapabileceğiniz çoklu farklı parçacık gölgelendiricileri, renk paletleri ve diğer grafik ayarları Blob'ları yörüngeye atmak ve kara delikler oluşturmak İsteğe bağlı yerçekimi ve "lav lambası" modları Simülasyonu dondurun veya sürünmek için yavaşlama VR - Sezgisel Kontroller ve Hazır Ayarlar için yeni insanlar için ilk deneyim olduğu için VR dışında seçilebilir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: Herhangi bir son çift çekirdekli ancak dört çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafik: AMD R9 280 / NVIDIA GTX 970, daha yavaş çalışabilir, ancak denenmemiş, daha hızlı = daha fazla parçacık! DirectX: Sürüm 11 Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek Notlar: Bir VR kulaklıklı mikrofon seti ve hareket kontrolörleri gerektirir, diğer uygulamaları kapatır ve ara sıra düşen çerçeveleri önlemek için buharı en aza indirin.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ