CHUCHEL Full İndir (v2.0.3) Oyun indir

Chuchel full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. ChuChel, Machinarium, Botanicula ve Samorost'un yaratıcısından bir komedi macera oyunudur. Kıllı kahraman Chuchel'e katılın ve rakip Kekel'i çok sayıda bakacak şekilde ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Amanita Design

Publisher: Amanita Design

sürüm tarihi: 7 Mar, 2018

tür: macera, gündelik, nokta ve amp; Tıkla, bulmaca

Chuchel, Machinarium, Botanicula ve Samorost'un yaratıcısından bir komedi macera oyunudur. Kıllı kahraman Chuchel'e katılın ve rakip Kekel'i, değerli kirazları almak için arayışlarında sayısız bulmacaya ve zorluklarla karşı karşıya kalacaklar!

Ödül? Neşeli durumsal mizah, vahşi müzik ve sesleri DVA ve en küçük ruhları bile ısınan düzinelerce komik gag. Artı kiraz!

Hazır olun:

Anahtar fetürleri: Sinir krizi geçirmek. Bir cok zaman Chuchel'i bir dizi orijinal bulmacadan yoluyla yönlendirin Yüzlerce tuhaf animasyonun tadını çıkarın Klasik video oyunlarından ilham alan aşamaları yendi Düzinelerce korkak karakterle etkileşime gir Lütfen IGF Ödüllü Grup DVA tarafından film müziği ile kulaklarınızı lütfen Kirazlara açıklanamaz bir tutku oluşturun Gülmek. Çok.

Minimum: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: 2.3 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: fare önerilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ