Cibele Full İndir Oyun indir

Oyun / 03 November 2015

Cibele full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cibele, aşk, seks ve internet hakkında bir oyundur. Online bir oyunda tanıştığı genç bir adamla yakınlaşan 19 yaşında bir kız gibi oynuyorsun. Onunla olan ilişkisi ısınıyor ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Star Maid Games

Publisher: n / a

sürüm tarihi: 2 Kas, 2015

tür: çıplaklık

Cibele, aşk, seks ve internet hakkında gerçek bir hikayeye dayanan bir oyundur.

Online bir oyunda tanıştığı genç bir adamla yakınlaşan Nina adlı 19 yaşında bir kız olarak oynuyorsun. Onunla olan ilişkisi ısındı, her bir telefon görüşmesi ve özel sohbetiyle gittikçe daha samimi hale geliyor.

Oyun üç eylemde çözülür.

Oyuncular Nina olarak oynuyor, online oyuna girerek, masaüstünü keşfederek, arkadaşlarıyla sohbet ediyor ve online oyununu oynarken günlük hayatını okuyor. Oyuncunun Nina'nın ayakkabılarında yürümesine yardımcı olacak bir anlatı oyunudur, çünkü çevrimiçi oyununu oynarken, her bir eylemin açıldığı gibi sevgilisi ile gittikçe daha samimi hale geliyor.

Özellikler

Öneriler ve notlar

Anahtar fetürleri: 3 tam eylem. Gerçek hikayeye dayalıdır. Birden fazla kısa film, Nina'nın hayatına samimi bir bakış sunuyor. Zengin resimli ve atılan bir oyun dünyası, Valtameri adlı birden fazla harita ile keşfedin. Oyunun süresince değişen tamamen etkileşimli bir masaüstü, online oyununun dışında Nina'nın hayatına bir bakış açısı sunuyor. Oyun tam olarak oynamak için yaklaşık 1.5 ila 2 saat sürer. Bir oturuşta oynamanın tavsiye edilmesi önerilir. Kulaklıklar önerilir. Oyun olgun izleyiciler için tasarlanmıştır.

Minimum: OS: Windows 7 Bellek: 4 GB RAM Depolama: 10 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 8 Bellek: 8 GB RAM
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ