Circadian City Full İndir Oyun indir

Circadian City full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Circadian City - Hem Realworld hem de Dreamworld'da oynadığınız bir yaşam sim oyunu. Kişiliğiniz senin beceri ağacın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hiçbir yerde Studios

Publisher: Way Down Derin

sürüm tarihi: 1 Eki, 2020

tür: rpg, simülasyon, bina, gündelik, strateji

Circadian City, erken erişimde bir yaşam simülasyon oyunudur. Oyun, hem Realworld hem de Dreamworld'da hem birbirlerini etkileyse de benzersiz bir öncül tutar.

DayLife

Para ve arkadaşlar edinmeye çalıştığınız bir SIM / Management / Macera oyunu olarak DayLife oynarsınız. Ama sadece aynı ilgi alanlarını seninle paylaşan insanlarla arkadaş olabilirsin. Gün boyunca yaptığınız arkadaşlıklar, DreamWorld'inizdeki eşyaların kilidini açın.

Dreamworld

DreamWorld işçiliği / bina / tarımla doludur. Her gece uyuduğun zaman kendini garip bir yerde bulursun. Günlük hayatında yaptığın şeyler hayallerini şekillendiriyor. RealWorld'den farklı olarak, nefes almak için burada bir oyun alanı var. Bir çiftçi, çiftçi, madenci veya hırslı bir oyuncu olmayı hayal edebilirsiniz. Sadece hayallerinde.

Peki ya aşk hayatın? Peki, karmaşık.

Anahtar fetürleri: Temel ihtiyaçlarınıza dikkat edin (açlık, enerji, motivasyon, mutluluk) Hayatını kazan İlgi alanlarınızı geliştirin Arkadaş olmak Sağlıklı bir yaşam tarzı sağlamak Stresinizi kontrol edin Aklının içinde inşa Zanaat rüya benzer eşyaları Gizemli karakterleri keşfet Rastgele karşılaşmalar bulmak Kişilik yükseltmeleriniz hakkında kararlar verin Hayatınızı Bulun

Minimum: OS: Wıdows 7 veya daha yeni İşlemci: 2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM Depolama: 1200 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
101
TELİF HAKKI İHLALİ