Circle Empires Full İndir (v1.3.3) Oyun indir

Circle Empires full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Daire İmparatorluğu, RTS Türünde, dünyayı fethetmek için hızlı tempolu bir yaklaşım sunan taze bir alıcıdır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Luminous

Publisher: Iceberg Interactive

sürüm tarihi: 8 Ağu, 2018

tür: strateji, rahat, rts

Daire İmparatorlukları Evren, her biri yağmalamak ve mağlup etmek için düşmanlar içeren birbirine bağlı dairelerden yapılmıştır. Güç için aç, küçük krallığınızın tanrı benzeri lideriniz. Giderek daha güçlü düşmanları avlamak ve imparatorluğunuzu genişletmek için yeteneklerinizi kullanın. Oyun dünyası her oynadığınızda değişir - iki oyun aynı değildir. Ve ... kabaklar yetiştirebilirsin!

Aslen küçük bir demo olarak yayınlanan daire imparatorlukları, dünya çapında 160.000+ oyuncu tarafından AVidly oynandı.

"Binlerce Circle İmparatorluğu'ndan gelen tüm bu aşkı aldığımızdan beri demo oyuncuları, tam teşekküllü bir rts yapmaya karar verdik. Şimdi, iki yıllık işten sonra, bu küçük mücevher keyfini çıkarmaya hazır. " - Aydınlık takım.

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Büyük çaplı savaşlarla hızlı tempolu gerçek zamanlı stratejik oyun İmparatorluğunuzu genişletin, daire ileire içine alın Birimler XP kazanabilir ve seviyelenebilir Usul olarak benzersiz bitki örtüsü ve faunası içeren dünyalar 150+ farklı yaratıklar, binalar ve kaynaklar 18 farklı hizip lider, çeşitli bonuslar 12 düşman patron canavarları Her savaşta yetişen muhteşem bir hazine

Minimum: OS: Microsoft Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 1,7ghz çift çekirdekli Bellek: 3 GB RAM Grafikler: Intel / AMD Entegre Grafikler, 1GB VRAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Sistem gereksinimleri değişebilir.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i3 2100 3,1ghz Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GT 1030 2GB / AMD RADEON HD 6850 2GB Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Sistem gereksinimleri değişebilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
51
TELİF HAKKI İHLALİ