Citalis Full İndir Oyun indir

Oyun / 02 November 2016

citalis full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Citalis, taşkın ve kuraklık gibi suç ve afetlerden kaçınmak için şehrinizi dikkatlice yönetmeniz gereken hızlı tempolu bir şehir simülasyonu oyunudur - herkes kar elde ederken!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Matt Hooper

Publisher: Bazens

sürüm tarihi: 3 Kas, 2016

tür: Casual, simülasyon

Citalis, şehirinizi ve işletmelerinizi kâr etmek ve her ne pahasına olursa olsun iflas etmek için şehir ve işletmelerinizi yönetmeniz gereken şehir simülasyonu oyunu gibi hızlı bir tempon, arcade.

Ticari, konut ve park bölgelerini kullanma Mutlu ve başarılı bir şehirin tüm temel yönlerini - bina işletmeleri, konut, yollar bakımını, suların izlenmesi, su seviyelerini izleme ve şehrin her zaman güzel olmasını sağlamak gibi tüm temel yönlerini dengelemelisiniz.

Ama, Şehriniz mutsuz olursa, işletmeleriniz, kapatılmalarını engelleyen ceza faaliyetinde ayrılmaya başlayacaktır. Su seviyelerinin izlenmemesi, şehri düzgün çalışmayı durdurmak için kuraklığa neden olabilir veya konut, peyzaj ve yolları yok etmek için bir taşkın.

Şehrinizin farklı yönlerine meydan okumak için 3 yeni hedef moduyla!

Özellikler

Anahtar fetürleri: Sınırsız şehir binası Yüksek skorlarınızla 4 ayrı hedef mod 700'den fazla bina kombinasyonuna sahip 40 farklı blok Ekran çözünürlüğünüzü istediğiniz şekilde uyacak şekilde hareketli UI elemanları İlçe sayısında sınır yok - Binlerce bloğu kapsayan şehirler yaratın!

Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: Intel çift çekirdekli 2.7GHz + (örneğin Pentium G630) / AMD eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafik: OpenGL 2.1 veya OpenGL ES 2+ yetenekli grafik kartı / sürücüler Depolama: 20 MB Mevcut Alan Ek notlar: 1024x768 veya daha büyük ekran çözünürlüğü

Önerilen: OS: Windows Vista + İşlemci: Intel Quad Core 2.7Ghz + (örneğin I3 +) / AMD eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Özel OpenGL 2.1 veya OpenGL ES 2+ uyumlu kart Depolama: 20 MB Mevcut Alan Ek notlar: 1024x768 veya daha büyük ekran çözünürlüğü
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
22
TELİF HAKKI İHLALİ