City Car Driving Full İndir Oyun indir

Oyun / 04 November 2016

Şehir Arabası Sürüş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Şehir arabası sürüş gerçekçi bir araba sürüş simülatörüdür.

şehir arabası sürüş PC oyunu genel bakış:

City Car sürüşü İleri Geliştirme, Ltd. tarafından geliştirilmiştir ve İleri Global Group, Ltd. tarafından yayınlandı. 4 Kasım 2016'da piyasaya sürüldü.

City Car Araba Sürüş - Gerçekçi Araba Sürüş Simülatörü, çeşitli trafik koşullarında sürüşün temel becerilerinin temel becerilerine, çevreye en yakın olana en çok benzeyen çevreye girmenize yardımcı olacaktır.

"Akıllı" trafik, öngörülemeyen yayalar ve ani tehlikeli durumlar gevşetilmeyecek ve gerçek yol ayarının atmosferini koruyacaklar. Ve tüm hava koşulları (yağmur, kar, sis, açık buz) ve günün farklı zamanları beklenmedik koşullarda sürüş için hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

City Car sürüş full ücretsiz indirme nasıl yüklenir:

Bu oyunun en son sürümünü yükledik, buraya indirmelisiniz:

Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar PC'de full ücretsiz indirme |

yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

şehir arabası için sistem gereksinimi full ücretsiz indir:

Minimum:

    OS: Windows 7 SP1 / 8 / 8.1 / 10 (64 bit) İşlemci: Intel Pentium Çift Çekirdekli 3.2 GHz / AMD Athlon II X4 3.1 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: AMD RADEON R7 240 / NVIDIA GEFORCE GT 740 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 ile uyumlu herhangi bir ses kartı Önerilen:
      OS: Windows 7 SP1 / 8 / 8.1 / 10 (64 bit) İşlemci: Intel Core I3 3.2 GHz / AMD FX 4XXX 3.6 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: AMD RADEON R7 250X / NVIDIA GEFORCE GTX 750 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 ile uyumlu herhangi bir ses kartı
      İndirme Linkleri
18
TELİF HAKKI İHLALİ