City of Brass Full İndir (v0.4) Oyun indir

Pirinç Şehir full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pirinç Şehri, Treasure, Tuzaklar ve Ghoulish Foes ile dolu birinci şahıs rogue-lite.

Brass PC şehri Game Genel Bakış:

Pirinç Şehri, Yukarı Yukarı Games Pty Ltd. tarafından geliştirildi ve yayınlandı. 17 Eylül 2017'de piyasaya sürüldü.

Birinci Kişi Arap Geceleri Rogue-Lite!

Pirinç şehrinde cesur bir hırsız ol, birinci şahıs, Arap geceleri temalı haydut lite. Sciimitar ve bir kamçı ile silahlı, yolculuk, silahsız, sersemletme ya da paramparça olabilecek, oyuncular, oyuncuların Kumları Kumlarından önce her seviye çıkışını yaparak, her seviye çıkışına geçerek Dışarıda, hazineleri toplamak ve silah ve zırh yükseltmeleri veya yolda güçlü kalıntılar için sandıkları toplama.

Bu şehir dişlere sahiptir! Oyuncular, çukurların karşısında sıçramalıyız, bıçakların altına kaydırılmaları, mızraklardan veya oklardan kaçınır, yayılan ya da sprung pavluslarını kaçırıp düşmanlar.

Ölümcül büyü, yaramaz cinler! Şehir içinde hapsedilen, çoğu dost canlısı, çoğu dost canlısı, daha fazla sevinç ya da güçlü bir avantaj için istekleri hak ediyor.

Sonsuz ölüm, ebedi tekrarlanabilirlik! Kılıç ve kırbaç arasındaki ritmik etkileşim, hareket ve yakın muharebe akışkan, dengeli ve doğal bir his vermek için sprinting, çömelme, kayma, sıçrama ve tonozlama ile birlikte ayarlanmıştır. Ebedi yeniden oynatma, sürekli değişen ancak mantıksal bir usule göre oluşturulan bir dünyada kombinatif oyunları teşvik eden bir tasarım tarafından verilir. Oyuncular, pirinç u2013 şehrinde sık sık ölecek ve oldukça korkunç derecede u2013, ancak her zaman sadece bir kez daha denemek için geri gelmek istiyorlar u2026

Nasıl Pirinç Şehir İndir İndirme:

1. Free indir Pirinç PC oyunu burada:

(Tüm bağlantılar değiştirilebilir, lütfen diğer tüm sunucuları daha önce doğrulayın)

• link megaup.net:

• link mega.co.nz:
indirin / p>

• Bağlantı bağlantısı GO4UP (Çoklu Bağlantılar):

• link tusfiles:

• Link RapidGator:
Buraya indirin

• Link Uptobox:

• Bağlantı yüklendi:

• Bağlantı Google Drive:

(Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

2. Özü.
3. Crack City Pirinç'e ihtiyacınız yoktur.
4. Oyun oyunu.
5. Eğlenin ^^.

(nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleriniz varsa, bana etikette sorabilirsiniz)
(indirme bağlantıları bozuksa, etiketi yeniden yüklemelisiniz) Nasıl yükleneceğine ilişkin talimatlar PCRES'den BEDAVA Download:

yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

Brass City için Sistem Gereksinimi Bedava İndir:

Minimum: OS: Windows 7 64bit İşlemci: Çift Çekirdekli 2.4+ GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 550 veya Eşdeğer Kart DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 64bit İşlemci: Intel I7 2.5 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 770 veya Eşdeğer Kart DirectX: Sürüm 12 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ