City of Fools Full İndir Oyun indir

aptallar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Aptallar Şehri - Tundel'in üç kötülüğü var - aptallar, yollar ve belediye başkanı halktan bir UFO'yu gizleyen. Sen ünlü bir derginin başarılı bir gazetecisin. Şefin editörü ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: absolututist ltd.

Publisher: absolututist ltd.

sürüm tarihi: 10 Tem 2015

tür: gündelik, macera, gizli nesne, korku

Tundel'in üç kötülüğü vardır - aptallar, yollar ve belediye başkanı halktan bir UFO'yu gizleyen. Sen ünlü bir derginin başarılı bir gazetecisin. Başındaki editör, sizi gizemli olay hakkında yazmak için bir misyonda size Tundel kasabasına gönderir. Misyonu tamamlamak için tüm sabrınız, wits ve iletişim becerilerinize ihtiyacınız olacak.

Bilinen bir şehirde belediye başkanı nasıl bulabilirsiniz? Her şeyden önce, Belediye Binası bulun! Belediye Binası nasıl gidilir? Nerede hiç kimse bilmeyen özel bir geçiş bulmak zorunda kalacağız! Erişimi almak için, şehrin hemen hemen tüm sakinleriyle tanışmanız gerekir ve her biri size tamamen saçma bir görev vermeye isteklidir. Sonuç olarak, oyunun ilk dakikasında bile, kendinizi çok fazla anlaşılmaz şeyle ve bu çılgın şehirden kaçmak için güçlü bir arzuyu bulacaksınız! Ancak iş yapılmalı. Kendinizi bir araya getirin ve sahip olduğunuz bilgileri düzenlemeye başlayın. Sokak adlarını ve ev numaralarını hatırlayın. Herhangi bir isteği yerine getirdiğinizde, minnettar vatandaşlardan bir ödül alırsınız. Belediye Başkanı Bul ve En Komik Gizli Nesne Görevinde Gülecek Arayışını Tamamla!

Aptalların şehri tamamen doğrusal olmayan bir hikaye ve ilginç detaylar bolluğu vardır. Oyun, yaklaşık 500 eğlenceli konum, çok sayıda gizli nesne sahnesi, 10 inanılmaz eğlenceli mini oyun, uzman modunda 100 saatten fazla oyun ve komik bir arsa bulunmaktadır.

Özellikler:

♦ İstediğiniz gibi oynayın - tam bir seçim özgürlüğü

♦ Orijinal komik hikayenin keyfini çıkarın

♦ 500 konumdan ve onlarca gizli nesne sahnesini oynatın

♦ bağımlılık yapıcı oyun ve güzel müzik

♦ Bir kahraman olun ve gerçeği keşfedin!

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7/8 İşlemci: 1.0 GHz Bellek: 512 MB RAM DirectX: Sürüm 8.0 Depolama: 357 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
53
TELİF HAKKI İHLALİ