Clatter Full İndir Oyun indir

CLATTER Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. CLATTER - Bu dönüşe dayanan, Arena taktikleri oyununda kendi özelleştirilebilir mücadele robotlarınızı oluşturun ve komuta edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Facepunch Studios

Publisher: Facepunch Studios

sürüm tarihi: 10 Aralık, 2018

tür: strateji, dönüş tabanlı

Bu dönüşlü, Arena taktik oyununda kendi özelleştirilebilir mücadele robotlarınızı yaratın ve emredin.

strateji

Koruyucu, palet, harçlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli birimlerden kendi takımlarınızı oluşturun. Her birinin kendi güçlü, zayıf yönleri ve diğer birimlerle sinerjileri vardır.

Herkese girin

Çok oyunculu için inşa edilmiş, hem deathmatch hem de kontrol oyun modlarında mevcut olan sürekli değişen bir harita listesi var. Takımları ve stratejilerinizi çevrimiçi olarak alın ve bronz, gümüş ve altın ligleri aracılığıyla yolunuza çıkma teklifinde diğer komutanlara karşı onları çukur yapın. Üste yapabilir misin?

Kariyer modu

Tek oyunculu kariyer modu, sezon-uzun liglerin karşısında, takımınızla birlikte oyuncunun oluşturduğu, bina ve mücadele rolüne sokar. Ekibinizi yerden inşa edin: Birimleri satın alın ve satmak, istatistiklerini seçin ve ekibinizi Chumps'tan Champs'a götürmeye çalışıyoruz.

Günlük zorluklar

Her gün sizi bekliyor! Günlük lider tablolarındaki üst puanı için rekabet eden önceden hazırlanmış kadrolarla birlikte AI'ye karşı savaş.

Özelleştirmek

Görünümünüzü taktiklerinizi değiştirirken değiştirin: Komutanızı ve Arena'ınızı kendiniz yapın ve her zaman genişleyen bir etkileşimli öğeler koleksiyonundan seçim yapın. Yüzlerce olası kombinasyonla, kalabalıktan ayağa kalkacağınızdan emin olabilirsiniz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Intel Core I3 6100 veya AMD FX-4350 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GT 1030 - 2GB, AMD RX550 - 2GB, Entegre: Intel HD Graphics 630 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel Core I5 ​​6600 veya AMD RYZEN 1600X Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1060 - 3 GB, AMD RX 580 - 4 GB DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
70
TELİF HAKKI İHLALİ