Clockwork Empires Full İndir (v1.0D) Oyun indir

Oyun / 26 Ekim 2016

Clockwork Empires full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Clockwork İmparatorlukları - Sınırlı bir koloni oluşturmak için Clockwork İmparatorluğu tarafından gönderilen sömürge büruprat rolünü üstlenin. Tasarım evleri ve amp; amp; Ravenözü beslemek için atölye çalışmaları ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gaslamp Games, Inc.

Publisher: Gaslamp Games, Inc.

sürüm tarihi: 26 Ekim, 2016

tür: strateji, simülasyon, hayatta kalma, bina, yönetim

Sınır kolonisi oluşturmak için Clockwork İmparatorluğu tarafından gönderilen bir sömürge büruprat rolünü üstlenin. Binaları ve içeriklerini yer-ustalıktan, endüstrinin ravenöz muvazını beslemek için, benzersiz olmayan nüfusu yönetin ve gizli araştırmacı bir sürpriz muayene için ortaya çıktığında önemli kararlar verir. Atölyeler, madenler, bilimsel laboratuarlarda, cömertçe dekore edilmiş evler, çiftlikler, şapeller, publar ve daha fazlası olan iddialı gözetimler, cesur askerler ve ezilen işçiler tarafından doldurulmuş bir sınır kolonisinin başarısını sağlamak size kalmıştır!

fakat dikkatli olun - her sömürgeci, kendi kişilikleri, motivasyonları, sırları ve tuhaf arzuları olan benzersiz bir bireydir. Memnun kalması gereken, gizli ritüellerden lezzetli yamyamalara kadar korkunç sonuçlar davet ediyorlar.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Kolonistler, bireysel kişilikler, anılarla simüle edilir ve yönetiminize bağlı olarak mutlu ya da mutsuz olacak. Serbest Form Binası: Kendi FloorPLANS ve AMP'nizi tasarlayın; Uygun gördüğünüz gibi makineler, mobilya ve süslemeleri düzenleyin. (Veya herkesi korkunç ranzalara sokun.) Maden cevheri, ağaçları doğrayın, çiftlik lahanası, bira, teneke garip havyar ve halkınızı birbirlerini yemekten koruymaya çalışın! Tuhaf korkunç şeyler dikkat edin: Fishpeople, Kültleri, Yamyamlık ve daha fazlasını tehdit edenler kolonistlerinizi bekliyor.

Minimum: OS: Windows 7, alt sınıfların işletim sistemi İşlemci: Intel I5 işlemci veya eşdeğeri ("Küçük sıyırıcı" modeli) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA veya AMD kartı OpenGL 3.2 çekirdeğini veya üstünü destekleyebilen. Intel HD3000 ve HD4000 grafik kartları desteklenmiyor. DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 4 GB mevcut alan Ses Kartı: Lord Palmerstoke'un Ses-Reproducing "Old Timey" Balmumu Silindir Sürücüsü Ek notlar: Intel HD3000 ve HD4000 grafik kartları desteklenmez. Video oyun sürücüleri için Bakanlık, size hatırlatmak ister: İmparatorluğun gerçek vatanseverleri her zaman en son grafik kartı sürücülerini kurarlar.

Önerilen: OS: Windows 7, 64-bit sürümü (Majesteleri'ne randevu ile) İşlemci: Intel I7 veya üzeri, sağlam imparatorluk tenekesi ve katı kalaylı görünen Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Çok sayıda hayranına sahip büyük, parlak bir Nvidia veya AMD grafik kartı. (Unutmayın: Daha fazla hayran daha fazla Steampunk demektir!) DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: "Onun ustalarının sesi" Novorusian all-wailing gramaphone modülü ve Borscht dispanseri Ek Notlar: Büyüme ve İzleme Bakanlığı, sizi gerçekten büyük bir monitör almaya teşvik eder.
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
14
TELİF HAKKI İHLALİ