Clones Full İndir Oyun indir

Klonlar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Klonlar, sağlam internet-multiplayer ve yerleşik bir seviye editörü içeren klasik bulmaca türüne dost, eğlenceli ve ilgi çekici bir evrimdir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tomkorp Computer Solutions Inc.

Publisher: Tomkorp Computer Solutions Inc.

sürüm tarihi: 18 Kas, 2010

tür: macera, bulmaca, gündelik, strateji

Klonlar, Takım Oyunu, farklı oyun modları, powerups, leaderdalar ve 5 bölgenin üzerinde 11 klonemaster patronu yayılan 150'den fazla Contastic Patoses'u kapsayan tek oyunculu kampanyayı oluşturmak için kullanılan yerleşik bir seviye düzenleyicisi olan sağlam internet-multiplayer içerir. Klonlar gezegeni.

Intergalactic CloneMaster organizasyonu sizi ağırlıyor! Doğal rotayı alın ve evrendeki en kurnaz yaratıklar tarafından hazırlanan eğlenceli ve zorlu problemleri çözün. Ardından, rekabetçi rotayı deneyin ve stratejilerinizi, Galaxy'nin çevresindeki diğer oyunculara karşı, gerçek zamanlı olarak, gerçek zamanlı olarak test edin!

Klonlarınızı, zeki ve ilginç klonemasterlardan öğrenmek için klonlar gezegeninin karşısında 150'den fazla şaşırtıcı bulmacayı keşfedin. Gerçekten bir mucizevi bir şey olan klonun vücudu, çeşitli eylemler gerçekleştirmek için birçok farklı şekilde morf yapmanın kayda değer bir yeteneğine sahiptir. Bir klonemaster olarak, herhangi bir engelin üstesinden gelmek için her bir klonun ne zaman bir morph yapılması gerektiğini söylemelisiniz. Yaşlı klonemasterları bir one-one maçlarında yenerek, eski klonemaster madalyonunu bir araya getirecek ve en zorlu bir rakibi ortaya çıkaracaksınız.

Çevrimiçi oyun sırasında rakiplerinizi aştıkça heyecanlanın ve başarılı bir sabotaj misyonunda bir klonu gizlerken zafere tanık olun ya da Klonların Kadrosunuzun Muhteşem yanlış yönlendirme nedeniyle gizlice çalındığı için yenilgiyi kabul edin! Arkadaşlarınızla birlikte çalışın ve 50'den fazla çok oyunculu seviyenin herhangi birinde eş-OP oynayın veya yerleşik seviye editörünü kullanarak kendi oluşturun. Yeni bir oyuncu sunucunuza katılınca özel seviyeler otomatik olarak paylaşılır.

Temel özellikler:

Bulmacalar Galore: 11 Zany CloneMasters tarafından sunulan 150'den fazla benzersiz tek oyunculu bulmacayla 5 çevre temasına yayıldı, klonlar size saatlerce zihin bükme eğlencesi sunacak! Öğle yemeği paketleyin.

Multiplayer Mania: 8 renkli grupta 16 oyuncuya kadar destek. Bir LAN veya internet maçını bulmak için yerleşik sunucu tarayıcısını kullanarak en iyi gerçek zamanlı stratejiyi en iyi şekilde deneyimleyin. Oyun içi sohbetler, ekibinizle koordine etmenize ve rakibinizi karıştırmanıza yardımcı olur! Seyirciler, çılgın becerilerinizi incelemeye katılmadan eşleşmeleri izleyebilirler.

OS: Windows 10/8/7 / Vista / XP İşlemci: 1.5+ GHz Intel veya AMD Bellek: 512MB RAM Grafikler: 64MB DirectX® 9.0C DirectX®: DirectX® 9.0C Sabit Disk: 500MB Ses: DirectX® 9.0C uyumlu ses kartı Çok oyunculu: İnternet veya LAN bağlantısı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ