Close Combat: Last Stand Arnhem Full İndir Oyun indir

COMPAT COMPAT: Son Standı Arnhem Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Close Combat - Son STAND ARNHEM, birçok ek iyileştirmeyle en son yakın dövüş motorunu kullanarak yakın bir cüzdanın son derece geliştirilmiş yeni bir sürümüdür. Tasarımı dayanıyor ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Black Hand Studio

Publisher: Slitherine Ltd.

sürüm tarihi: 21 Haz 2011

tür: strateji, simülasyon

"mühimmat dışı. Tanrı Kralı Korusun." - Bu, İngiliz kuvvetleri tarafından Arnhem Köprüsü mücadelesinin son saatlerinde gönderilen mesajdı. Müttefik kuvvetler için tasarlanmıştır, ancak Almanlar tarafından sadece duyuldu.

COMPAT - COMPAT - SON standı Arnhem, en yakın COMPAT motorunu birçok ek iyileştirmeyle kullanan, yakın bir savaşın yeni bir sürümüdür. Tasarım, eleştirel olarak beğenilen yakın savaşa dayanmaktadır - aslında atomik oyunlar tarafından geliştirilen, yanı sıra en son yakın dövüşler: en uzun gün. Bu, yeni yakın savaş sürümlerinden en iddialı ve en gelişmiş.

Müttefikler olarak, dünyanın en büyük havadaki operasyonunu, işletme pazar bahçesini, Ren'i geçecek ve savaşa hızlı bir şekilde ortaya çıkaracaksınız ya da Almanlar gibi, engelli bir düzenli savunma kuvvetini kullanırsınız. Müttefikler nihai hedeflerine ulaşmaktan, Arnhem Köprüsü. Close Combat - Son Stand Arnhem, Genişletilmiş Kuvvet Havuzları, Reserve & Amp; Statik savaş grupları, bir birlik noktası satın alma sistemi, feribot ve saldırı geçişleri, yıkılabilir köprüler, statik kuvvetler ve çok daha fazlası! Ayrıca bu yeniden inşa dahilinde, yeni bir gelişmiş büyük kampanya da dahil olmak üzere 60+ savaş, operasyon ve kampanya!

Anahtar fetürleri: Kritik olarak beğenilen yakın savaşa dayanan son derece gelişmiş serbest bırakma: Aslen Atom Oyunları tarafından geliştirilen ve en son COMPAT'lar tarafından geliştirilen bir köprü çok uzak başlık ve en uzun gün. Yeni strat harita görüntüsü ile genişletilmiş Strat katmanı yanı sıra 64 muhteşem çizilmiş taktik haritalar. Yeni bir gelişmiş büyük kampanya da dahil olmak üzere tüm yeni 60+ savaş, operasyon ve kampanyalarla birlikte gelir. Birlik noktası satın alma sistemi, yıkılabilir köprüler, feribot ve saldırı nehir geçişleri, gece savaşları, parlama efektleri ve daha fazlasını içeren birçok yeni oyun özelliği! Bir Puan Satın Alma Sistemi - Her Savaş Grubu ve Ebeveyn Oluşumu, Kuvvet Havuzundan takım satın almak için harcanacak sınırlı bir nokta havuzuna sahiptir. Köprü yıkım ve onarımı. Saldırı Nehir geçişleri ve feribot river geçişleri. Ön Hat ve Rezerv Battlegroups Geliştirilmiş BattleGroup Yönetim Yönetimi Savaş Gruplarını Yığınlama, Savaş Gruplarını Birleştirme Yeteneği, Bir Battlegroup'un bir başkasına ekipleri ödünç verme yeteneği, savaş gruplarının strat haritasında birbirleriyle hareket etme yeteneği.

Minimum: OS: 2000 / XP / Vista / 7/10 İşlemci: 400 MHz CPU Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 1 MB Video RAM (8MB REC.) DirectX 9 uyumlu ve 1024 × 768 çözünürlükte veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2365 MB Mevcut alan Ses kartı: 16bit DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
78
TELİF HAKKI İHLALİ