Cloudborn Full İndir Oyun indir

cloudborn free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cloudborn - şimdi erken erişim dışı! Cloudborn, sizi çok etkileyici bir VR Exploration / Adventure oyunu, sizi bir huşu dünyasına taşıyacak inanılmaz görsel-işitsel bir deneyimdir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: LogTown Studios AB

Publisher: Logtown Studios AB

sürüm tarihi: 2 Mar, 2018

tür: macera, vr

Cloudborn başka bir dünyada ve başka bir zamanda ayarlanır. Harika bir yer ve huşu ama aynı zamanda melankoli ve yalnızlık. Bir medeniyetin çok derin kazındığında ve payından daha fazla aldığınızda ve sizi sorumluluk yükünü taşımak için ayrıldığında ne yaparsınız?

Cloudborn, insanlığın doyumsuz açgözlülüğünün ve hatalarımızdan öğrenememiz için sürükleyici bir öğrenme sanal gerçeklik deneyimidir. Oyunun dünyası bizimki değil, ama kaderi hala olabilir.

Binaları, uçurum ve bitki örtüsünü kırılmış bir dünyanın kalıntılarıyla bulmak için ölçeklendirin. Momentum-sistem, yetenekli oyuncuların kendilerini daha hızlı ve daha hızlı geçiş yapmak için tutamaklar arasında kendilerini atmalarını sağlar. Onu riske atmaya cesaretin var mı?

Erken erişimden geçme Oyunu tamamen yeni sanat, seviye tasarımı, etkileşimli nesneler, efektler ve hata düzeltmeleri ile güncellendi. Ayrıca, Locomotion'ı mükemmelleştirmek için çok fazla zaman geçirdik ve daha özelleştirilebilir deneyim geçişi ekledik.

Anahtar fetürleri: Momentum Hareketi Sistemi - Daldırma Artırmak için Artırmak için Armswinging Eylemini kullanarak dünyada serbestçe hareket etmenize ve kendinizi yakalama, tırmanma ve atma gibi tüm oyuncuların momentumuzu etkilediği bir devrimci lokomotion sistemi yarattık. Sakin, parlak ama gizemli bir ortam, unutulmaz bir görsel-işitsel deneyim yaratır. Motion Hastalık Azaltma'daki en son araştırmaları kullanarak Cloudborn, oyunun dünyasını tırmanma ve keşfetme deneyimine yoğun bir odaklanma ve duygusal daldırma sağlar. Masterful Estetik - Cloudborn, Miyazaki filmlerinden ve suluboya ile ilham alan parlak, renkli bir sanat tarzına sahiptir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 8 İşlemci: Intel I3-6100 / AMD RYZEN 3 1200, FX4350 veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1050 TI / AMD RADEON RX 470 VEYA BÜYÜK DirectX: Sürüm 11 Depolama: 7 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 / AMD RYZEN 5 1500X veya daha büyük Bellek: 16 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1060 / AMD RADEON RX 480 veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 20 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
39
TELİF HAKKI İHLALİ