CMYW Full İndir (v1.1.0.1) Oyun indir

cmyw full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. CMYW, klasik uzay atıcılarından ilham alan dört oyuncu bir hayatta kalma kooperasyonudur. Amaç, en uzun süre hayatta kalmak ve en yüksek puan almak için takım olarak çalışmaktır. Bir denge bulun ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Shane Berezowski

Publisher: Zen Labs

sürüm tarihi: 16 Ekim, 2015

tür: eylem

CMYW, klasik uzay atıcılarından ilham alan dört oyuncu sağkalım kooperatifidir. Amaç, en uzun süre hayatta kalmak ve en yüksek puan almak için takım olarak çalışmaktır. Başarılı olmayı umuyorsanız, kaynakları toplamak ve porttanınızı savunmak arasında bir denge bulun.

Zorluk zaman ve toplam puanla artar. Tehdit seviyesi arttıkça, sonunda her biri benzersiz zorluklara sahip olan düşman çeşitliliği ile karşılaşacaksınız. Risk daha büyük olsa da, ödül ne kadar büyük olur.

İstediğiniz merhamet için çığlık atın, ancak boşluk size affetmez göstermez.

Anahtar fetürleri: Yerel 1 - 4 oyuncu Retro Arcade Eylem Güç UPS ve Silah Sizi Mücadelede Tutmak İçin Yükseltmeler Üstesinden gelmek için benzersiz zorluklarla sayısız Bossteroid Online Liderlik Tabloları Tam Denetleyici Desteği

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 İşlemci: 1.2GHz işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 128 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 250 MB Mevcut alan Ek notlar: Microsoft Xbox 360 denetleyicisi veya doğrudan giriş uyumlu denetleyici ve OpenGL 2.x veya daha iyi tavsiye edilir.

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® 7/8/10 İşlemci: 1.4GHz işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 128 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 250 MB Mevcut alan Ek notlar: Microsoft Xbox 360 denetleyicisi veya doğrudan giriş uyumlu denetleyici ve OpenGL 2.x veya daha iyi tavsiye edilir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
62
TELİF HAKKI İHLALİ