COAST GUARD Full İndir Oyun indir

Oyun / 21 Ekim 2015

Sahil Güvenlik full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sahil Güvenlik - Sahil Güvenlik Görevlisi Finn Asdair ve Mürettebatının Sahil Güvenlik'teki olağanüstü yaşamlarını deneyimleyin. Slogan ve amp'un altında sorumluluk almak; Onur - Saygı - ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Reality Twist GmbH

Publisher: Astragon Sales & Amp; Hizmetler GmbH

sürüm tarihi: 21 Eki, 2015

tür: macera, simülasyon, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Sahil Güvenlik Memuru Finn AsdAir'in Sahil Güvenlik'teki olağanüstü ömrünü yaşayın. Denizdeki hayat sıkıntı ve tehlike ile doludur.

"Onur - Saygı - Görev - Görev" sloganının altında sorumluluk üstlenin ve geniş açık denizde tehlikeli suçlular izleyin. Belirleyici kanıtları kurtarın, insanları yanma ve batıran insanları kurtarmak, nefret eden insan kaçakçılarını sorgular ve kendi kruvazörünüzü dalgalar arasında yönlendirin.

Sahil Muhafızının kalbinde siz ve mürettebatınız: Fatima Morgane, mühendis; Colman Bauers, Baş Araştırmacı; ve Larry La Bouche, adli tıp uzmanı.

Sahil Güvenlik, Sahil Muhafızının heyecan verici görevlerini vurgulayan polis çalışmasının ve gemi simülasyonunun eşsiz bir karışımıdır. Tüm görevler gerçek hayattaki Sahil Güvenlik Etkinliklerinden ilham alır ve yoğun bir hikaye ile heyecan verici bir macera haline getirilir.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Yüksek denizlerde nefes kesen sahil koruma operasyonlarını deneyimleyin Kurtarma mültecileri, zahmetli kötülükleri mahkum etmek, su örnekleri toplamak, şüphelileri sorgulamak ve belirleyici kanıtları toplamak Günde 15'ten fazla neşelendirici görev, heyecan verici bir hikayeye gömülü Her türlü hava koşullarında Sahil Güvenlik Kruvazörünüzle Çalışın ve Serbest Gezilecek Anne Geminin En İyi Hakkında Olun Geminizi bırakın ve bir petrol kulesi gibi heyecan verici suç sahnelerini araştırın.

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/10/64-bit İşlemci: AMD Phenom II X3 2,8 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 550 TI DirectX: Sürüm 10 Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: ses kartı Ek notlar: 32 bit işletim sistemleri desteklenmiyor

Önerilen: OS: Windows Vista, 7, 8, 10/64-bit İşlemci: Intel Core I5-3570K - 4 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 660 - 2GB DirectX: Sürüm 10 Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: ses kartı Ek notlar: 32 bit işletim sistemleri desteklenmiyor
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
25
TELİF HAKKI İHLALİ