Cobalt Full İndir (v136b) Oyun indir

Kobalt full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kobalt - Savaş hakkında öğrendiğiniz her şeyi unutun. Kobalt'ın SLO-MO Mekaniği, diğer oyunların anlamadığı hareketleri gerçekleştirmenizi sağlar. Uzak bir koloninin sırlarını keşfedin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oxeye Game Studio

Yayıncı: mojang

Çıkış tarihi: 2 Şub, 2016

tür: eylem, macera, atıcı, Sci-Fi

Savaş hakkında öğrendiğiniz her şeyi unutun. Kobalt'ın SLO-MO Mekaniği, diğer oyunların anlamadığı hareketleri gerçekleştirmenizi sağlar. Hikayeyi oynayın ve de dahil olmak üzere gizemli soruların cevaplarını keşfedin: İnsanlara ne oldu? Neden bir uzay hamsterına biniyorum? Cyborg kafamın mermileri saptamada nasıl bu kadar iyi? Çok oyunculu, eşit derecede eğlenceli olsa da, aynı derecede keyifli bir ilişki olmasına rağmen, yerel veya çevrimiçi çok oyunculu arkadaşlara ve düşmanlara karşı yüzleşin, 80'den fazla haritanın ve 67 silahın inceliklerini öğrenin ve lider tablolarına hükmetmektedir.

altı oyun modu

Kobalt, Jens Bergensten, Daniel Brynolf ve Pontus Hammarberg'den oluşan Oxeye Game Studio'nun beynidir. Mojang tarafından yayınlandı.

Anahtar fetürleri: 80'den fazla haritada 6 çok oyunculu modun tadını çıkarın. Yerel olarak veya çevrimiçi oynayın. 37 yaşından büyük silah, 33 yakın dövüş silahı, 6 el kalkanları ve daha fazlası ... Kobaltın imza hamlesini kullanın - mücadele rulosu - mermileri saptırmak veya tatlı headshots hattı. Otomatik Extreme-Slo-Mo Mekanik'ümüzden yararlanın, roket yumrukları, kurşun sapan veya son saniyelik hedefler gibi hasta manevralarını çıkarmak için Silahları ve zırhı kişisel zevkinize göre özelleştirin. Hikayeyi yalnız ya da kooperatif olarak oynayın. Evcil karsılar! Gereksiz dans eden mini oyunlara katılın. Kuşlarla arkadaş edin, sonra tüyleri patlattıklarında üzüldüklerinde üzülürler. Hayatta kalma modu: düşman dalgalarına karşı karşıya, turlar arasındaki ekipmanı yükseltme. Muharebe ve hız zorlukları: Test hızı, çeviklik ve savaş becerileri zorluklar konusunda. Global Liderlik Tablolarında yerinizi alın.

Minimum: OS: Windows 7, 8 veya 10 İşlemci: 1,5 GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1GB VRAM Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
55
TELİF HAKKI İHLALİ