Cobalt WASD Full İndir Oyun indir

Kobalt wasd full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kobalt WASD, zamanını durduran el bombası olan çok oyunculu bir bomba dedeleme eylem platformudur. Bomba sitesine giden yolunuzu patlatın ya da saldırıyı tekrarlayın! Teleporter silahlarını kullanın, boğuşma ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oxeye Game Studio

Yayıncı: mojang

sürüm tarihi: 30 Kas, 2017

tür: eylem, atıcı

Çok güzel cinayet botlarının iki takımı, bir dizi turdan çıkar. Bir tarafı, rakiplerinin tabanında bombaları bitirmeye ve patlatmaya çalışır, diğeri, oldukça makul, onları durdurmaya çalışır.

4-Versus-4 oyuncu için tasarlanmıştır, her tur, ekiplerin tenari ekipman ve silahlara harcayabileceği para kazandırır (veya "voltlar" kazanır. Gizli bir kıyafet alın, düşmanın savunmasını geçip gölgelerden kaydırın ya da doğrudan yıpranmaya dalın, Reflektör Kalkanı ile gelen çekimleri saptırır. Veya Mosh-Pit'e bir zaman bombası atmak ve baleti yavaş hareketinde mermi ve botlar dans ederek izleyin! En iyi stratejiyi elde etmek ve nihai zafer kazanmak için ekibinizle senkronize edin!

Kobalt Wasd adil bir oyun ve tam bir oyundur!

Anahtar fetürleri: Özellikle PC için inşa edilmiş, WASD hareketi ve fare amaç için ayarlanmış sıvı kontrolleri ile. Soğuk geçiş yetenekleri - çizgi, ışınlama, jet ayakkabıları ve boğuşma kancaları. Zaman bozulması, zaman güçlendirici, mermi deflektörü, gizlenme ve kinetik emici gibi yetenekleri olan beş benzersiz takım! 30'dan fazla farklı silah ve araç! Mecha tarzında araçlar savaşa getirmek için! Hasar bonusu hit bölgeleri dahil: kafa, göz ve arkadan! Launch ve daha fazlası için 10 harita, artı atölye haritaları! 4 Dedicated Sunucu Yazılımına sahip 4 çoklu oyuncuya karşı! Özelleştirilebilir karakterler ve UI / Crosshair ayarları! Kazanma yok! Yağma kasaları yok! Sürüm dışlamaları yok! Günde bir DLC!

Minimum: OS: Windows 7, 8 veya 10 İşlemci: 1,5 GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1GB VRAM Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ