Code Brown Full İndir Oyun indir

Kod kahverengi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kod Brown - PleBeians buharda uymayan kaz oyunu beklerken, gerçek Patrisler zaten Kod Brown oynuyorlar! Ne?! Biri bokmak istiyor ama tek kişi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Createam

Publisher: Createam

sürüm tarihi: 9 Kas, 2018

tür: simülasyon, macera

UYARI! Kod Brown! Biri bokmak istiyor ama tek bir tuvalet odası kapalı! Bekle, ne? .. para cezası, taze bir çorba ile tava kabul edilebilir olacak.

Bazı uygun yer bulmanız ve bu insanları dolaşarak rahatsız etmelisiniz. Şimdi, insanların sizi göremedikleri sürece midenizin istediğini yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun - eğer abarterseniz, insanlar geri dönene kadar pantolonunuzu çekmek için zamanınız olmayacaksınız.

Oyunların özellikleri

Anahtar fetürleri: Ünlü blogcunun itibarını yok etmek; Dünya çapında ünlü politikacının çocukları hile yapmasına yardım edin; Can sıkıcı sosyal adalet savaşçılarını akıl hastanesine koyun; Ay'a kiliseye uçun ve herkese Tanrı'nın olmadığı kanıtlayın.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Herhangi bir çift çekirdekli CPU Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Entegre DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 150 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
83
TELİF HAKKI İHLALİ