Comedy Night Full İndir Oyun indir

Komedi Night Bedava İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Komedi Night - Canlı Komedi Show yarışmasında diğer komedyenlere karşı yüzleşecek yetenekli misiniz? Materyalinizin acımasız izleyici üyeleri karşısında nasıl ulaştığını görün ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Lighthouse Games Studio

Publisher: Lighthouse Games Studio

sürüm tarihi: 24 Ağu, 2017

tür: Casual, simülasyon

Canlı Komedi Show Yarışması'ndaki diğer komedilere karşı yüzleşecek yetenekli misiniz? Materyalinizin sizi oyuna girebilecek ve diğer sanatçılardan oy kullanabilen acımasız izleyici üyeleri karşısında nasıl tuttuğunu görün.

gerçekleştir

Bireysel bir izleyicinin önünde birey olarak gerçekleştirin veya başka bir sanatçı ile başa gitmeye başlayın. Kalkınan bir komedyenseniz, bu yeni materyalleri denemek ve gösterinizi mükemmelleştirmek için harika bir sanal alandır. Şarkı söyleyebilirseniz, canlı bir kitlenin açık mikrofonda nasıl yanıt verdiğini veya rap savaş oturumlarında diğer oyuncuları aldıklarını görün.

izle

Seyircinin bir parçası olun ve hangi sanatçıların sahneye çıkarak hangi sanatçıların kaldığını veya gittiğine karar verin. Çalarken oynatır ya da onları eğlendirmek için ellerinden geleni yaptıkları için onları teşvik edin.

Oluştur

Oyuncular, performansı arttırmak için farklı stiller ve animasyonlar kullanırken, özel avatarlar üzerinde tam kontrole sahiptir.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel veya AMD 2.2 GHz (çift çekirdekli) Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce GTX 460 veya Radeon HD 7690M XT DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX® uyumlu Ek notlar: gerçekleştirmek için bir mikrofon gereklidir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
38
TELİF HAKKI İHLALİ