Commander Cool 2 Full İndir (v1.5.0) Oyun indir

Oyun / 16 December 2015

Commander Cool 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Commander Cool 2, 2015 yılında en havalı oyundan biri olarak nitelendirilen dört oyunculu bir yerel Coop retro tarz maceradır!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: orlyapps

Publisher: orlyapps

sürüm tarihi: 17 Aralık, 2015

tür: eylem

Commander Cool 2, 2015'te en havalı oyundan biri olmaya mahkum olan dört oyuncu Yerel Koop Retro tarz maceradır!

, söyledikleri eğlenceli olacak, arkadaşlarınızla birlikte oynayın!

ve haklıydılar! Gezinti teknolojisi ile kapanan scoundrel'i bulmak için yalnız zamanla seyahat etmeyeceksiniz! Yerel Co-OP'de, Death Death Dinozorları Savaşırken 4 Arkadaşımla Oynayın!

zaman yolculuğu

Zaman yolculuğu, Heyecanla baş ederseniz, komutanın serin ve kendiniz için günün sırasıdır!

Bir şeytan bir dahi demektir, err ... Meraklı hadem, ellerini gizli bir laboratuarda bir zaman seyahat cihazına alır, bilim adamı aklını kaybetti taş devri.

Silahlar? Diyorsun ... ama elbette! Ve çoğu onların!

Taş devri'nin tehlikeli dönemleriyle macera olarak 9 çılgın Doom ve Yıkım Silahı'na kadar verileceksiniz. RS-182 Gökkuşağı gibi silahları kullanın Unicorn ve zorlu VW-21.2 Volcano Silahı Tüm Tehditleri yok etmek için!

Anahtar fetürleri: 4 oyuncu Co-Op ve Deathmatch 34 sizi taş devrine geri götüren oyun oynama seviyeleri 90 görev Seviye düzenleyici - Topluluk tarafından oluşturulan özel seviyeleri oyna 14 komik oyuncu kostümleri 9 Çılgın Doom ve Yıkım Silahları (Rainbow Yumuşak Unicorn) Tam Denetleyici Desteği 27+ Başarılar 6+ Buhar Ticaret Kartları 5+ buharlı arka planlar 5+ Steam Emoticon Her seviye için liderlikler (Speedruns!)

Minimum: OS: Microsoft® Windows® Vista / 7/8 İşlemci: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo veya daha iyi Bellek: 1 GB RAM Grafikler: OpenGL 3.2 en az 256 MB VRAM ile uyumlu GPU DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut Alan Ek notlar: PS4 veya Xbox 360 denetleyicisi veya doğrudan giriş uyumlu denetleyici

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® Vista / 7/8 İşlemci: 2.8 GHz Intel Core 2 Duo veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: OpenGL 3.2 En az 512 MB VRAM ile uyumlu GPU DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut Alan Ek notlar: PS4 veya Xbox 360 denetleyicisi veya doğrudan giriş uyumlu denetleyici
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
28
TELİF HAKKI İHLALİ