Community College Hero: Trial by Fire Full İndir Oyun indir

Oyun / 03 December 2015

Community College Hero: Free Full indir PC oyunu Direkt Link ve Torrent'te kırılmış durumda. Topluluk Koleji Kahramanı: Yangına Göre Duruşma - SuperPower Okulunda Profesörlerinizi Outdur! Sınavlarınızı, sınıf arkadaşlarınızı ACE ve ulusun en çok istediği kötü adamları ortaya çıkarın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: barındırılan oyunlar

Yayıncı: Hosted Games

sürüm tarihi: 4 Aralık, 2015

tür: rpg, metin tabanlı

Profesörlerinizi SuperPower Okulunda Out! Sınavlarınızı ACE, sınıf arkadaşlarınızla çıkın ve lisansınızı kazanmak için ülkenin en çok istediği kötü adamları düşürün.

"Topluluk Koleji Kahramanı: Ateşe Göre Duruşma", seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Eric Moser'in heyecan verici bir 168.000 kelimesi etkileşimli romandır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Kahramanlar için ulusun en yeni üniversite kursuna burs kazandınız! Ancak, sınıf arkadaşlarınızın gizli kimliklerini öğrenmeden önce keşfedebilir misiniz? Kostümünüzü ve maskenizi seçin (ve belki de bu hafta sonu için randevunuz) ve Suçla savaşmaya ve vatandaşları göz kamaştırmaya hazır olun! Her biriyle gelen tüm yeteneklerle bir Acrobat, SharpShooter, Dedektif veya Asker olun. Pirinç knuckles, bir sapan, hatta geri çekilebilir tekerlekli paten kullanın. Büyük kötüyü araştırır mısın, ya da daha fazla eğitime kadar bekleyecek misin? Yeni güçlerinizi kontrol etmeyi öğrenirken ya da borçlu olanı ödemek için diğer insanların mülküne zarar vermekten kaçış yükümlülüğü?

Anahtar fetürleri: Bu 176.000 Kelime Komik Kitap ilham veren macerada ulusun en yeni kahraman eğitimi okulunda kostümlü bir suç savaşçısı olmayı öğrenin! Şehrinizde kaosa neden olan gizemli bir yeni kötülüğü durdurmaya çalışın! Karakterinizi tamamen özelleştirin! WISECRACKING ACROBAT olur musun? Brooding Dedektifi? Büyüleyici bir SharpShooter? Seçim senin! Herkes gizli görünüyor! Sınıf arkadaşlarınızın sırlarını ortaya çıkarır ve kendinizi koruyacak mısınız? Altı potansiyel romantik çıkarlar arasında romantizmi bulun, sınıf arkadaşlarınızla çılgın maceralara başlayın ve serin ekipman yükseltmeleri kazanmak için sınavlarınızı ACE. 46 farklı başarıyı keşfetmek için her yana macera, ilişki ve çalışma oturumunu keşfedin! Erkek, dişi veya ikili olmayan olarak oynayın. Eşcinsel, düz, biseksüel veya aseksüel olarak oynayın.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ