Conflict of Heroes: Awakening the Bear Full İndir Oyun indir

Kahraman Çatışması: Ayı Bedava İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Kahramanların Çatışması: Ayıyı Uyanıyor - Bu heyecan verici yeni sürüm, ünlü Kahramanlar Kurulu Oyunu Kazanan, Origins tarihi oyununu kazanan inandırıcı bir adaptasyondur ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: batı medeniyet yazılımı

Publisher: Slitherine Ltd.

sürüm tarihi: 8 May, 2012

tür: Simülasyon, strateji

Bu heyecan verici yeni sürüm, yılın orijinleri tarihi oyununu kazanan, Charles Roberts Wargame, James F. Dunnigan Design Elegance Ödülü'nü ve diğerlerinin yanı sıra !

Uwe Eickert ile işbirliği içinde tasarlanmış ve geliştirilen, kahraman çatışmasının özgün tasarımcısı ve ödüllü Bilgisayar Wargame Studio Western Civlization yazılımı ile, olağanüstü kahramanlar oyununu bilgisayara getirmek için hiçbir çaba gösterilmemektedir. Kahraman Çatışması: Ayı Uyanıyor! Bir AI rakibi ve entegre bir forum ve oyun lobisine sahip tam çok oyunculu desteği içerir. Tahta oyununun çekirdek oyununa doğru kalmak için, PC versiyonu eğlenceli, hızlı ve oynaması kolay, usta olsa da tasarlanmıştır. Oyun tasarımı da tarihsel olarak doğru ve öğretir ve oyuncunun kuralları olan ezici olmadan müfrez ve şirket seviyesi kombine silah taktiklerini öğretir ve ödüllendirir.

Anahtar fetürleri: Farklı bir birimi etkinleştirmek için, birimlerin AP havuzlarını tuttuğu varsayılan seçenek olarak "Persistan AP" oyun modu eklendi. "Klasik AP" seçeneği, farklı bir birim etkinleştirildiğinde APS'nin orijinal oyuna benzer. Düşman birimleri için görünmeyen tüm birimleri gizleyen "Savaş Sis" oyun seçeneği eklendi. Birim kalite varyasyonları (örneğin, yeşil, deneyimli vb.) Oynamak için bir oyun seçeneği ekleyin. Kalite seviyeleri çeşitli birim değerleri etkiler. İki yeni sığınak seviyesi eklendi. Yeni bir "yıkık bina" arazi türü eklendi. Nokta Buy Oyunları (Partizan Yolu gibi) Görme Hesaplamaları Hattı, kitaptaki kurallar yerine harita geometrisinde 3B tekniğini kullanır. Bu, bilgisayar oyununun tahta oyunundan daha karmaşık bir tepeye sahip olmasını sağlar.

Minimum: OS: Windows XP SP3, Vista, 7/8/10 İşlemci: 1GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 128MB DirectX 9.0C Özel ekran kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX 9 Desteklenir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
91
TELİF HAKKI İHLALİ