Congo Full İndir (v2.0) Oyun indir

congo full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kongo - Bazı arkadaşlar tutun ve Kongo ormanlarına dalın - bir kooperatif, korku aksiyon oyunu. Karanlık ve unutulmaz ormanda ayarlayın, hafiften korkan şeytanlar gölgelerden saldırır. İş ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: masum şeytanlar

Publisher:

sürüm tarihi: 21 Mar, 2016

tür: eylem

Kongo ormanında derinleştikten sonra, siz ve takım arkadaşlarınız, en karanlık alanlarda gizlenen şeytanların paketleri tarafından avlanıyor. Işık bu düşmanca ortamdaki arkadaşın. Scavenge ekipmanı ve bu yukarıdan aşağı kooperatif korku aksiyon oyununda kaçış rotanızı güvence altına almak için iyi ekip çalışması kullanın.

Orman sürprizlerle dolu. Kasabaları, nehirleri, mağaraları ve daha fazlasını keşfederken, her hamlünüzü takip eden şeytanlar için çevrenizde yakın bir göz tutmanız esastır, sizi iyi için dışarı çıkarmak için ideal bir fırsat bekliyor. Gruplarda kaldığınızdan emin olun, yoksa şanssız olabilirsiniz!

Kongo'daki temel özellikler

Bir takım olarak birlikte çalışın, 4 oyuncuya kadar oynayın

Kongo'da, 4 oyuncuya kadar karanlık ormanda hayatta kalmak için bir ekip olarak çalışmak önemlidir. İmboyların sizinkini almasını engellemek için birbirlerinin geri döndüğünü izleyin ve malzemelerinizi fit siparişte mücadelede tutmak için sarf malzemelerinizi paylaşın.

Işık arkadaşınız, Demons karanlıkta gizleniyor

Ormandaki şeytanlar kongo ormanının karanlık, sisli ortamına alışmıştı. Işık onları korkutuyor ve bunu avantajınıza kullanabilirsiniz. Etrafında birçok eski bina var, ancak yıllarca ihmalden sonra, ışıkları açık tutmak ve çok ihtiyaç duyulan bir dinlenme noktası yapmak için biraz yakıt bulmanız gerekir. Bu arada, bazı fişek ve el fenerleri, şeytanları bir süre körfezde tutacak, sadece senin arkandaki gizlilere dikkat et. Şeytanların bazıları küçük ve hızlı, bunlara her an ayaklarınızı kesebilecekleri için bunlara karşı dikkatli olun. Diğerleri büyük ve güçlü, bunlardan birine çarpmadığınızdan emin olun, yoksa size çok mal olabilir.

Kendinizi derin ve düşmanca bir ortama daldırın

Orman birçok ilginç yerle doludur. Her harita, ormana girmeyi cesaretlendirirseniz bulabileceğiniz birçok gizli ilginç yer içerir. Kongo, bu yerleri 6 objektif harita ve 16 savunma haritası ile sağlamak için Unreal Motor 4'ün çoğunu yapar.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1 İşlemci: 2.3+ GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: En az 512 MB RAM ile Doğrudan X 11 Uyumlu Özel Grafik Kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 7000 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10 İşlemci: 3.40 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: En az 1GB RAM ile X 11 uyumlu özel grafik kartı DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 7000 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
47
TELİF HAKKI İHLALİ