Corrosion: Cold Winter Waiting [Enhanced Edition] Full İndir Oyun indir

Oyun / 24 December 2015

Korozyon: Soğuk Kış Bekleyen [Geliştirilmiş Baskı] Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Korozyon: Soğuk Kış Bekleyen [Geliştirilmiş Baskı] - Korku Macerası Bekliyor, çünkü bir yere adım attığınız için kimse, her karanlık köşesindeki ve her birinin etrafındaki ipuçları için avlanmadı.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: viperante

Publisher: viperante

sürüm tarihi: 1 Tem 2015

tür: macera, nokta ve amp; Tıklayın, Korku

Korozyon: Soğuk kış bekleniyor, karanlık, şok edici ve korku dolu bir gizem korku macerası oyunudur, bu, Rahatsız edici ve tanımlanamayan bir araba kazası kurbanının kökenlerini bir araya getirmeye çalışırken, Sheriff Alex Truman rolündeki oyuncuyu Sheriff Alex Truman rolünü oluşturur.

Bir pastoral bir ülke çiftliğinin altına yerleştirilmiş, iğrenç ve gizli bir yeraltı kompleksinin terkedilmiş ve klostrofobik sınırlarında, oyuncular hiç kimsenin bulunduğu bir yeri keşfedecek ve her köşenin döndürülmesi ile daha korkunç bir geçmişi ortaya çıkaran bir yeri keşfedecek, Her kapı açıldı ve her not okuyun.

Soğuk kış çiftliğinin altında ne oldu? Korkunç bir kazaya hayatta kalan yabancı ile ne ilgisi var, sadece çiftliğin adını oturmak ve kırmak için mi? Ve eğer yerin terk edilmesi gerekiyorsa, tüm kapıları açmaya devam ediyor mu?

Bir 1. kişi perspektifinden, myst ve karanlık sonbahar tarzında ve atmosferik ön işlenmiş 3D sahnelerle desteklenir ve ürpertici bir skor, korozyon: Soğuk kış bekleyen bir sevginin karışık ve acımasız bir masalı örgüyor, Kıskançlık ve acı rekabet, umut ve güven kavramlarına yeni bir anlam getirecek bir korku deneyimi yaratacak ve sizi neyin bildiğini sorgulamaya bırakacak, gerçekten bildiğiniz şeydir!

Anahtar fetürleri: Detaylı hikaye ve karakterler 1. Kişi Noktası ve Slayt Gösterisi Stil Hareketi'ni tıklayın. Atmosferik 3D Sahneleri anlatıya entegre bulmacalar 1280x 720 (16: 9) ekran çözünürlüğü ürpertici ve duygusal orijinal puan

Minimum: OS: Windows 98 / XP / Vista / 7/8 İşlemci: Çift Çekirdekli 2 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128 MB DirectX uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 700 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: 1280 × 720 çözünürlük, fare ve klavye yeteneğine sahip ekran

Önerilen: OS: Windows 98 / XP / Vista / 7/8 İşlemci: Çift Çekirdekli 2 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128 MB DirectX uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 700 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: 1280 × 720 çözünürlük, fare ve klavye yeteneğine sahip ekran
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
26
TELİF HAKKI İHLALİ