Cosmic Trip Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 August 2016

kozmik gezi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kozmik gezi - sadece VR için inşa edilmiş, Cosmic Travel, HTC Vive, Oculus Rift ve Windows MR Kulaklıklar için ödüllü bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Ne olduğunu deneyimleyin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: funktronic labs

Publisher: funktronic labs

sürüm tarihi: 24 May, 2017

tür: macera, strateji, eylem, vr

(Kredi: VR Nerds)

Yabancı düşmanlarla dolu yabancı bir gezegende konuşlandırdınız. Kaynakları toplamak ve muhalefeti yok etmek için bir Cosmo Botları ordusunu oluşturarak ve komuta ederek kendinizi savunmalısınız.

VR için yerden inşa edilen Kozmik Seyahat, daha önce hiç olmadığı gibi gerçek zamanlı stratejiyi yaşamanızı sağlar. Fütüristik silahları kullanarak yabancı düşmanları yok etmenin nasıl bir şey olduğunu hissedin. Kendinizi savunmak ve materyalleri toplamak için stratejik olarak Badass robotlarının sürüsünü oluşturur.

Özellikler

Sezgisel VR-Yerel Kontroller

Daha fazla oturma ve tıklama! Kozmik gezi, bir VR oyunda bulunan en sezgisel kontrollerden bazıları ile eylemin ortasına yerleştirir.

çarpıcı görseller

2016 Proto Ödülleri'nde en iyi sanat yönüne aday gösterildi ve 2016 VR Çekirdek Ödülleri'nde en iyi görsel tasarım, kozmik gezi, renk bakımından zengin yabancı dünyalar ve güzel ortamlara sahiptir.

VR Kozmik gezi, Erken Erişim Topluluğumuzdan yardım ile VR için doğal olarak inşa edilen tam olmayan gerçek zamanlı strateji moduna sahiptir. Taretinizle düşmanları uzaklaştırmanın nasıl olduğunu hissedin, Size PAL, arkadaş botu tarafından sağlanan Groovy Tunes'u dinleyin, Robotlar ordunuzun kaynaklarını toplayıp yüzünüzün önündeki yabancı kuvvetleri yok edin!

Erken erişim başlangıcından beri eklenen ana özellikler:

Yeni oyun modları: Erken erişime başlamak için 3 yeni oyun modu eklendi (tam özellikli strateji modu dahil!)

Yeni ortamlar: Yeni mağara ve şelale alanları da dahil olmak üzere, başlangıç ​​planet büyük ölçüde genişledi ve 4 tane yeni alan eklendi.

Yeni Botlar: Bot ailesi, şimdi herkesi iyi durumda tutmak için çeşitli saldırı türleri ve bir doktorla başa çıkan bir aileden beri büyüdü.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 veya daha yeni İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD 290 eşdeğeri veya daha büyük Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ