Counter Fight 3 Full İndir Oyun indir

Sayaç dövüşü 3 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sayacı dövüşü 3 - Sayaç dövüşü asla ölmez! "Counter Fight 3", oyuncunun pizza mağazasının bir şefi olduğu ve benzersiz müşterilere yemek sunduğu bir iş simülasyonu oyunudur ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tricol Co., Ltd.

Yayıncı: Tricol Co., Ltd.

sürüm tarihi: 19 Aralık, 2018

tür: eylem, simülasyon, vr

Sayacı kavga asla ölmez!

"Counter Fight 3", oyuncunun bir pizza mağazasının bir şefi olduğu ve bir başkasının ardından görünen benzersiz müşterilere yemek sunduğu bir iş simülasyonu oyunudur.

Yeni eğlenceli unsurlar eklendi, şimdiye kadar "Counter mücadelesinde" olan eğlence sağlam tutuldu.

Oyuncunun amacı, daha yüksek bir puanlamayı hedefleyen müşterilerin sırasına göre yemek pişirmek ve yemek vermektir. Oynadıktan sonra, puanınız dünyanın her yerinden oyuncuların katıldığı sıraya göre yansıtılacaktır. Hadi pizzaları ve makarnaları hızlı ve doğru yapalım, kötü adamları yen ve dünyanın pizza mağazası olalım.

Yeni özellik:

Cehennem ve Pizzacı'nda oda yok!

Şimdiye kadar ortaya çıkan soygunlara ek olarak, mağazaya yeni zombiler gelecek. Müşterilerden korkmak, yemek yemeyin. Onları mümkün olan en kısa sürede silahla temizleyelim.

eğlenceli atma, eğlenceli isabet

Daha fazla oyuncak uyguladık. UFO'da havada yüzen, zayıflık robotu ve diğerleri atan özel fonksiyonlara sahip eşyalar var. Hadi çeşitli ellerle oynayalım.

İyileştirme grafikleri

Önceki dizilerden daha güzel bir grafiğe dönüştü. Daha gerçekçi bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Oynatma kolaylığını iyileştirin

Mağaza tasarımını serinden serinden inceledik ve minimum hareketle malzemelere ve pişirme gereçlerine ulaşmak için optimize ettik.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: i5-4950 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD 290 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
64
TELİF HAKKI İHLALİ