CounterAttack Full İndir (v31.08.2020) Oyun indir

counterattack full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Karşı saldırı, bir yan kaydırma alanı atıcısıdır (SHMUP). Takım yukarı ya da solo, 1 - 4 oyuncu yerel veya en fazla 8 oyuncuya kadar çevrimiçi kümes, yükseltmeleri kilidini, güçlü nihai kullanın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Göreceli Games

Publisher: Göreceli Games

sürüm tarihi: 11 Mar, 2019

tür: eylem, macera, atıcı, Sci-Fi

Giriş

Ruhsattack, çok sayıda yükseltmeyle ve ilginç seviyelere sahip bir kaydırma alanı atıcısıdır.

Dünya saldırı altında! Otomasyonlar, insanlığın kendi yaratması, isyan etti. Eski ustalarının tamamen imha edilmesinden kısa bir sürede duracaklar. Bir umut, deneysel uzay savaşçısı programı var. Yoğun kümes eylemi, 1 - 4 oyuncunun yerel olarak veya 2 - 8 oyuncunun çevrimiçi, yükseltmelerinin kilidini aç, güçlü nihai yetenekleri kullan, geminizi istediğiniz gibi geliştirmek ve ortadan kaldırmaktan kurtarmak ve dünyayı imha etmekten kurtarın.

Temel özellikler

karşı ataktı

Dünyayı otomat istilasından korurken 8 kahramandan biri olarak oynayın. Her gemide benzersiz bir ult vardır, oyuncular gemilerini kilitlenebilir olmayanlar ve ekler ile kişiselleştirilmiş silahlar ve saldırılara izin veren bir kombinasyon güç sistemi ile özelleştirebilirler. Ekleri birleştirerek yeni silahlar oluşturun.

Anahtar fetürleri: Oyun tarzınıza uyacak silahları ve yükseltmeleri seçerek geminizi kişiselleştirin 2-8 oyuncu çevrimiçi 1-4 oyuncular Yerel Co-Op Çapraz Platform Çok Oyunculu, PC, Linux, Mac Her biri benzersiz bir gemiye sahip 8 oynanabilir karakter Her geminin güçlü bir benzersiz özel yeteneğine sahiptir Çok sayıda kombinasyona izin veren gemi yükseltmeleri Motor Turbos'tan tam silah dönüşümlerine kadar değişen 500+ ataşman A 32 Seviye ile Kendi Yol Hikayesi Modunu Seçin Üç sonsuz hayatta kalma modu; en son kaça olur?

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Core 2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 8600 / ATI 4650 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GTX 760 / ATI HD 7950 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
93
TELİF HAKKI İHLALİ