Crafting Dead Full İndir Oyun indir

Ölü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölü işçiliği, voksel temalı çok oyunculu merkezli bir hayatta kalma oyunudur. Yüksek ve zımbalama, düşük, her ne pahasına kadar hayatta kal! PSST, bir arkadaş getir. Dişli taşımaya yardımcı olabilirler.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ferullo Gaming

Publisher: ferullo gaming

sürüm tarihi: 18 Ağu, 2017

tür: macera, eylem, hayatta kalma

dövüş veya uçuş! Sana kalmış!

Ölüler, gelişmenin erken aşamalarında. Özellikler fazla mesai eklendiğinde lütfen sabırlı olun. Teşekkürler.

Genel Bakış:

Ölüler, voksel ve parlak temalı çok oyunculu temelli bir hayatta kalma oyunudur. Tedavinin elde edilebileceği bir zombi kıyametine yerleştirilirsiniz! Yağma, özel eşyaları zanaat eder ve sonsuz zombilerin kütlelerinden kurtulun! Karakterinizi farklı zırh türleri, silah ve haritanın etrafında bulunan içeriklerle özelleştirin. Hayatta kalmanın başarısının tek sınırı, başka birinin mermidir. İyi şanslar.

Tarihçe:

Ölüler, Minecraft için eğlenceli bir küçük singleplayer mod olarak başladı. Serbest bırakıldıktan sonra yaklaşık 6 ay sonra, yürüyen ölülerin zamanında, mod özel sunucularla çok oyunculu hale geldi. Oradan, şeyler asla aynı olmaz. Minecraft'da kabaca 3 başarılı gelişimden sonra, bağımsız bir şekilde demlenmeye başladı. Topluluk daha ileri içeriği talep ettiğinden, Minecraft sınırlıydı ve bağımsız bir şekilde doğdu! Burada biz bugün!

Minimum: OS: Windows 7 32-bit İşlemci: 2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 750 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 6 GB mevcut alan Ek notlar: Düşük kaliteli ayarları öner

Önerilen: OS: Windows 10 64-bit İşlemci: 3 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 760 DirectX: Sürüm 12 Depolama: 10 GB mevcut alan Ek notlar: Yüksek kaliteli ayarları öner
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ