Crash And Burn Racing Full İndir Oyun indir

Çarpışma ve Yanma Yarış Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kaza ve Yanık Yarışı, yüksek etkili bir yarış oyunudur. Üstten fazla silahla donatılmış ve bir nitro gibi güçlendiricilerle donatılmış çılgın araçların arkasına yerleştirileceksiniz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: lunagames

Publisher: Libredia

sürüm tarihi: 9 Aralık, 2014

tür: yarış

Crash ve Burn Racing, yüksek etkili bir yarış oyunudur. Bir nitro şarj cihazı, bombalar ve homing füzeleri gibi en üst düzey silah ve güçlendirmelerle donatılmış çılgın araçların arkasına yerleştirileceksiniz.

Oyunun tek amacı, rakipleri alarak ve tercihen bu süreçte sivil zayiatların adil bir payı neden olabileceği kadar HAVOC oluşturmaktır. Hızlı Süper Arabalar, Ambulanslar, İtfaiye Araçları ve hatta ağır zırhlı bir okul otobüsünde kullanabilirsiniz.

Araçların her biri, sürücünün yıkıcı ihtiyaçlarını karşılamak için tamamen yükseltilebilir ve özelleştirilebilir. Her başarılı olan her başarılı para kazanılır, bu da arabaları yükseltmek için kullanılabilecek.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Sezgisel kontrollerle yüksek hızlı arcade yarış Çılgın araçları sürün ve iradesinde özelleştirin Rakibinizi üst düzey silahlarla yıkın Çarpıcı Hızlı tempolu 3D Görseller Sonsuz tekrarlanabilirlik

Minimum: OS: Win 8, 7, Vista, XP İşlemci: 1 GHz Bellek: 1 GB RAM Depolama: 50 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
56
TELİF HAKKI İHLALİ