Crazy Farm : VRGROUND Full İndir Oyun indir

Crazy Farm: VRGRUNT BEDAVA indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Çılgın Çiftlik: VRGRUNA - 'VRGRUNA: Crazy Farm', elmalarını çalan bir çiftçi ile hayvanlar arasındaki çatışmaya dayalı bir parti oyunudur. VR (veya PC) ve hayvanları kullanan çiftçi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jamong Inc.

Publisher: jamong inc.

sürüm tarihi: 17 Tem, 2018

tür: casual, vr

'Crazy Farm: VR Ground', VR oyuncularını ve mobil oyuncuları birlikte oynayabilecek parti VR oyunudur. Yalnızca bir HMD cihazları olan Solo'da birçok VR oyunu oynanır, ancak 'Crazy Farm' oynanabilir ve arkadaşlar, aile ve sevenler tarafından da kullanan akıllı cihazlar aracılığıyla oynanabilir. Mobil ve VR'nin birlikte oynayabileceği üç maç içeriyor.

'VR VR modu' güncellemesi! - Herhangi bir VR cihazınız olmasanız bile, oyunun tadını çıkarabilirsiniz!

Çiftliği koruyun

'Çiftlik' modunu koruyun, VR kullanıcısı bir süpürge kullanarak bir hayvanı vurur, bir mobil kullanıcı bir elmayı çıkarmak ve yemek için bir günlük zamanı için bir düğmeye basar.

Kamyonu koruyun

'Forklifti Koruyun' modunda, VR kullanıcısı hayvanların kamyona ulaşmasını önlemek için Apple Bombs'ı atmalıdır. Bir özür bombadan kaçınmak ve forkliftte bir elma elde etmek için mobil kullanıcının tekrar tekrar bir hareket düğmesine basması gerekir.

Anahtar fetürleri: Akıllı cihaz oyuncuları için öğreticiler güncellemeleri. Mobil uygulamayı kurmadan oynayabilecek olan Web Player (PC de bağlanabilir).

Minimum: OS: Windows 7/10 İşlemci: Intel Core I5-4590, AMD FX 8350 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORECE GTX970, AMD RADEON R9 290 Depolama: 400 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
87
TELİF HAKKI İHLALİ