Creature Card Idle Full İndir Oyun indir

yaratık kartı rölantide full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Yaratık kartı rölanti - idler TCG karşılar! Kaynakları üretmek için bir ızgarada stratejik bir şekilde kart yerleştirdiğiniz artan bir oyun ve bu kaynakları güçlendirici satın almak için harcıyorsunuz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: fordesoft

Publisher: fordesoft

sürüm tarihi: 22 Aralık, 2019

tür: gündelik, strateji, rpg

Avara TCG Meets!

Hit Web Oyunu nihayet, başarılar ve amp ile tamamlanan buharına geliyor; Bulut kaydeder. Şimdi reklam yok ve mikrotransaction yok !! Bir kez satın alın ve sonsuza dek sonsuza dek uygulayın, eklendikleri için yeni genişlemeler de dahil olmak üzere.

adlı

Türdeki en iyi oyunlardan biri

Başlıca oyun sitesi PCGamesn ve

Kongregate'in Kazanan 2019 Oyun Yarışması'nın kazananlarından biri

, bu, kaynakları oluşturmak için bir ızgaraya stratejik olarak bir ızgaraya soktuğunuz ve bu kaynakları yeni kartlar içeren güçlendirici paketleri satın almak için harcadığınız artımlı bir oyundur.

Yeterli kaynağınız olduğunda, bir sonraki genişlemenin kilidini açın. Her genişleme, yeni mekaniği ve karışıma yeni kartlar ekleyen, oyunun asla bayatlanmasını sağlayan kendi küçük rölanti oyunudur. Daha sonra genişlemeler, RPG benzeri savaş mekaniğine sahip olan formülü daha da değişir. Yeni genişlemeler düzenli olarak ücretsiz olarak eklenir.

çeşitli kart sinerjileri ve birçok güverte olanakla derin mekaniğe sahiptir (

Durumsuz

Yüzlerce güverte olanakları için yardım stratejisine ihtiyacınız olursa!). Oyun% 100 stratejik avara ve% 0 tıkkacıdır, bu nedenle farenizi oynatmazsınız.

Oyunun sağ üst köşesindeki dişli simgesini tıklatarak KONGREGE sürümünden ilerlemenizi Kongregate sürümünden taşıyabilirsiniz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya üstü (64-bit) İşlemci: 1 GHz Bellek: 256 MB RAM Depolama: 360 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
85
TELİF HAKKI İHLALİ