Creekside Creep Invasion Full İndir Oyun indir

creekside sürünme işgali full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Creekside Creep Invasion - Bu Hardcore Eylem Roguuelite'deki Bogus Sürüngenlerini Durdurun! RAD Perk tabanlı zırhı beş yuvada donatın, aktif ve aktif olan yeni gnarly kostümlerini aşın ve kilidini açın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ouch Giver Games

Yayıncı: Ouch Giver Games

sürüm tarihi: 11 Eki, 2017

tür: eylem, rpg, atıcı

Bu nostaljik eylemdeki sürüngenleri durdurun Roguuelite!

Cadılar Bayramı gecesi. Creekside adında uykulu bir kasaba. Gizemli bir meraklı, senin şeker kovanından seni sarstıyor. Pencereyi dışarı çıkarırken, uykuyu gözlerinizden silerken, akıl sağlığınızı sorgulayın: Sürüngenlerin orduları, uğursuz antenler etrafında toplanır! Polisler nerede? Yetişkinler nerede? Kimse bunu durduracak mı?! Nefarious Dr. Apollyonun dipsiz çukura bir portal açtığı ortaya çıktı. Dünyayı devralmadan önce Dr. Apollyon'u durdurmak için size kalmış! Ama önce, crerakside kaydet, böylece hile ya da tedavi için geri dönebiliriz!

Cadılar Bayramı'nda, kasabasını sürünerek kaçmak için Cadılar Bayramı'na uyandıran fışkırtma, ortaokul bir kahraman olarak oynarsınız. Squirt'in savaş silahları, benzersiz yeteneklere sahip randomize silahlar ve kostümlerdir. Squirt'in tabancası randomize niteliklere sahiptir; Squirt'in cephanesini tüketin ve fışkırtma otomatik olarak başka bir randomize tabancaya geçer. Yeni cephane türlerinin kalıcı olarak kilidini açmak için yükseltme belirteçlerini toplayın. Roguelite çok fazla ölüm anlamına gelir, ancak mağaza yükseltmeleri, cephane kilidini açar, kostüm kilidini açar ve para taşıyıcıları. Beş farklı bölge, crerakside makyaj; Bir sonraki bölgeye ilerlemek için hedefleri tamamlayın.

Anahtar fetürleri: Seviyeler arasında tam hikaye; 1989 yılında Cadılar Bayramı gecesi ayarlayın. 20'den fazla benzersiz cephane tipine sahip randomize tabanca ve yeniden yüklediğinizde dönüşüm yapan kombo versiyonları. Silahınız cephane tipi, tek atış, çift atış, üçlü atış, kombinasyon çekimi (bir kerede 2 cephane tipi), kurşun hızı, ateş oranı, aralık ve her yeniden yüklediğinizde hasar görür. Yedi istatistikleri yükseltin ve power-up'lar, nadir güçlendirmeleri ve güç-çıkışları bulun. Beş zırh yuvasında bulmak ve donatmak için 100'den fazla perk esaslı zırh parçası. Zırh, mevcut zırhınızı yalnızca donattıktan sonra neler yaptığınızı bilmek, bazı zırhların negatif niteliklere sahip olduğunu bilerek toplanır. Zırh ayrıca dayanıklılığa sahiptir ve kullanmaya devam etmek için onarılmalıdır. Beyzbol sopasını beğendin mi? Peki, onarmak için sadece bir haritanız var ya da kaybedersiniz. 20'den fazla kostüm, her biri süper bir varyant var. Kostümlerin hepsinde benzersiz pasif ve aktif yeteneklere sahiptir.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256 MB Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
73
TELİF HAKKI İHLALİ