Creme de la Creme Full İndir Oyun indir

Creme de la creme full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Creme de la Creme - Sosyalitler için özel okulunuzdaki sınıfın en üstüne tırman! Sıkı okuyacak mısın, mükemmel bir eşleşme bulacak mı, yoksa skandalı mı?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 27 Kas, 2019

tür: macera, rpg, gündelik, metin tabanlı

Sosyalitler için özel okulunuzdaki sınıfın en üstüne tırman! Sıkı okuyacak mısın, mükemmel bir eşleşme bulacak mı, yoksa skandalı mı?

Crème de la Crème, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Hannah Powell-Smith tarafından 440.000 kelimelik interaktif bir romandır. Tamamen metin tabanlı, grafikler veya ses efektleri olmadan ve hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Gallatin Koleji, gençlerin, yüksek sınıf akranları ile çevrili, sosyal dağlar öğrenmesi gereken "bitirme okulu "dur. Aileniz utanç duyduğunda, yüksek toplumun geri kalanı onları reddeder. Geleceğinizi güvence altına almak ve ailenin iyi adını geri yüklemek için Gallatin'e kaydolmanız size kalmış.

Gallatin'de, telif hakkı ile dans edecek, dekore edilmiş subayları etkileyecek ve görgü kurallarınızı mükemmelleştireceksiniz. Ne önceliklendireceksiniz: lekesiz bir itibar, prestijli bir sosyal ağ veya bozulmamış bir rapor kartı - ve bunu başarmak için kimin geri döndürürsünüz? Bu köpüklü, kırılgan dünyadaki yılınız başlamak üzere. Ama skandalda ıslatılan bir tırmık mısın yoksa mükemmel bir sosyalit mi? Sınıftan gizlice ya da balo salonunuzu parlatarak, her iki şekilde de: Yüksek topluma giden yol burada başlar!

Anahtar fetürleri: Erkek, dişi veya ikili olmayan; eşcinsel, düz veya biseksüel; monogamous veya polyamorous; aseksüel ve / veya aromantik. Aristokrat veya telif hakkı ile bir eşleşme yapın, bir öğrenciyle romantik bir bağlantı geliştirin ya da sosyal durumunuzun altındaki biri için düşer. Dizeli olmayan bir flingin tadını çıkarın veya bir arkadaşınızla kolaylık sağlamak için bir evlilik önerin. Kolej tarafından resmen yaptırılan veya kesinlikle değil - ve gücünü inşa etmesine ve ayakta durdurun. Üniversitede veya rekabetçi bir staj üzerine bir yer elde ederek kendinizi ayırt edin. Sınıf arkadaşlarınızı sabote edin veya arkadaşlıklar kurun. Ailenizin itibarını onarın veya toza ezin. Gallatin Kolejinin karanlık sırlarını ortaya çıkarın ve onları dünyaya açığa çıkarın - veya onları sarar.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
27
TELİF HAKKI İHLALİ