Cricket Captain 2018 Full İndir Oyun indir

Kriket Kaptan 2018 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kriket Kaptan 2018 - Kriket Kaptanı, 2018'i 2018'e geri döndü, güncellenmiş bir maç motoru, kayıtlara ve istatistiklere kapsamlı eklemeler (her tarihsel istatistikler dahil.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: çocukça şeyler ltd

Publisher: Childish Things Ltd

sürüm tarihi: 13 Tem, 2018

Tür: strateji, simülasyon, yönetim

Kriket Kaptanı, 2018'i güncellenmiş bir maç motoru, kayıtlara ve istatistiklere kapsamlı eklemeler (her tarihi uluslararası oyuncunun istatistikleri dahil), İrlanda ve AMP; Oynanabilir test milletleri olarak Afganistan, geliştirilmiş internet oyunu, geliştirilmiş koçluk ve daha fazlası. Taktiksel uzmanlığınızı, bir numaralı kriket yönetim oyununda testi yapın.

Jimmy Anderson ile birlikte geliştirilen Cricket Captain 2018, ayrıca, oyuncu üretimi ve oyuncu yetenekleri üzerinde sınırlı bir hassasiyetle tam bir veritabanı güncellemesi (6500'den fazla oyuncu) ve daha fazla hassasiyete sahiptir. Tüm yerli yapılardaki son değişiklikler dahil edilmiştir.

Kriket Kaptanı Kriket Yönetim Simülasyonu'nda rakipsizdir ve Kriket Kaptan 2018, diziyi bir kez daha, dizinin ticari markası olan detaylara bir kez daha geliştirir.

2018 için temel özellikler şunlardır:

Anahtar fetürleri: Tüm yerli sistemlere ve 20 liglerde 20 güncellemeler: Hindistan, İngiltere, Avustralya, Batı Hint Adaları, Pakistan, Güney Afrika, Bangladeş ve Yeni Zelanda'da güncellenmiş yerli ligler oynayın. Afganistan ve amp; İrlanda Kariyer Modları: Uluslararası kariyer modlarındaki en yeni iki test milletinden biri olarak oynayın. New Captaincy teklifleri: Mevcut kaydınızdaki iç sisteminizdeki diğer ekiplerden teklifler alın. Tüm zamanlar-Greats: Hatın tarihi senaryolarda oynanabilen uluslararası kriket oynayan her oyuncu için tam kariyer kayıtları. Uluslararası / Yurtiçi Yer Kayıtları: 130'dan fazla arsa için bireysel, ekip ve ortaklık kayıtları, şimdi birinci sınıf, birinci sınıf, birinci sınıf, birinci sınıf birinci sınıfa ayrıldı. Rekabet / seri kayıtları: Son iki yarışma / seri için tarihi rekabet ve seri oyuncu kayıtları.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 / 8/10 İşlemci: Intel 1.6Ghz çift çekirdekli veya AMD 1.6GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel - HD 3000 NVIDIA Dizüstü Bilgisayar - GeForce 310m Nvidia Masaüstü - GeForce 510 AMD Laptop - Hareketlilik Radeon HD 2600 XT AMD Masaüstü - Radeon HD 5450 Ek notlar: Windows 7 ve 8 kullanıcılarının Windows Update'leriyle güncellenmesi gerekecek, oyun KB 2999226 (Universal C çalışma zamanı) güncellenmezse, oyun bu sistemlerde çalışmayacaktır.

Önerilen: OS: Windows 7 SP1 / 8/10 İşlemci: Intel 2.4GHz çift çekirdekli veya AMD 2.4GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel - HD 4000 Nvidia Laptop - GeForce 620m NVIDIA Masaüstü - GeForce 710 AMD Laptop - Radeon HD 7550M AMD Masaüstü - Radeon HD 6450 Ek notlar: Windows 7 ve 8 kullanıcılarının Windows Update'leriyle güncellenmesi gerekecek, oyun KB 2999226 (Universal C çalışma zamanı) güncellenmezse, oyun bu sistemlerde çalışmayacaktır.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
64
TELİF HAKKI İHLALİ